Já teda furt doufám, že Danny něco sežere, protože mě opět rozčilovala - však furt říká, že není jako její otec, že to byl magor (i když pak v klidu spálí půlku armády, páč nepoklekne
) atd. a pak dělá ramena na Jamieho. Přišla mi tam nejmíň v právu. Ona mi tak totiž přijde vždycky, Sansa ji pak hezky řekla, že hlavně ona neměla věřit Cersei, když mi před tim sjezdila Tyriona. Trošku sebereflexe kurva.






