Myslím, že to byl trochu záměr.
Za mě velká spokojenost, ty nelehký dialogy tahle série zatím zvládá skvěle.
Jinak Jaime / Brienne si to tuhle epizodu strašně dávali, Nikolajovi bych přál Emmy.
reaguje na:
HAL
|
reagovat
|







