Nemam a nebudu porizovat, ale davno jsem mel PS3, a to hlavne kvuli exkliznim hram jako jsou Uncharted nebo God of War.
U Xboxu jsou zase jine exkluzivky, ale ja nikdy na zavodni hry (Forza?) nebo na Halo nebyl, takze u me to bylo onehdy jasna volba.
Ted bych teoreticky volil obdobne, protoze kdyz se z nudy podivam na gameplaye z vyse uvedenych exkluzivek, tak to u mne Sony vuci mym preferencim vyhrava.
Proste bych porovnal exkluzivni hry a zaradil se do jedne z tech skupin a podle toho volil.
reaguje na:
okkac
|
reagovat
|

Běžnej přehrávač mp3 používám snad jen když jsu v letadle. 

