reaguje na:
t_gon
Mám totok pod monitorem: link Jeslti budeš ještě v Ově, tak ti to můžu i na místě pustit, jinak máš recenzi 4 posty zpět. Za sebe jsem byl fakt příjemně překvapený.
|
reagovat
|
.

.
