Počkal bych si na výkon. Zatím to byly jen velkohubé kecy a kopání do nVidie. Jako já AMD fandím a rád bych si je koupil, ale pokud nejsou schopni s předstihem alespoň dodat 1 kousek do digital foundry apod. tak mě to moc nevzrušuje, resp. "AMD si však dalo opravdu pečlivý pozor, aby nezaznělo a neukázalo skutečný výkon grafiky ani další podrobnosti" ve mě vyvolává silné pochyby.
Samozřejmě pokud jde o "kartu za 6 tisíc" tak bude skoro určitě podstatně lepší volbou AMD, ale bojím se, že se např. 1070 prostě nepřiblíží.
Axis
|
reagovat
|



