Poradi te mi prosim nekdo nejaky jednoduchy softik na tvorbu vide (napr. z fotek, kratkych videi z dovolenek, GoPro apod...)? Rad bych si nastrihal nejake kraticke videa s tim, ze mohu do toho vlozit hudbu, vystihnout original audio, do toho rubnout sem tam nejake foto s ruznym efektem prechodu apod...
Kdysi jsem neco podobneho delal v Pinaclu, ale to bylo celkem "robustni" reseni a nechci travit pul semestru zjistovanim, kde co je a jak funguje. Kdyby nekdo mel nejaky tip na program, budu rad.
Dik
Tvorba videa
|
reagovat
|

Tabl