Kdo chce, ten si to upraví, kdo ne, může ten příspěvek vesele ignorovat. Nevidím v tom problém.
Podnět na úpravu přímo na serveru jsem dal, uvidíme, jak se k tomu redakce postaví. Ze zkušenosti jsem spíš pesimista, takže v mezičase jsem si to pro sebe opravil sám. Simple as that.
|
reagovat
|




