Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum DOMÁCÍ KINO

příspěvky 4481 - 4500 Napsat příspěvek

Spazz

Takže tuhle záložku nebudu tak týden otvírat...ti Ď ?)
644388
Takže tuhle záložku nebudu tak týden otvírat...ti Ď *?)*
Spazz
0 0
reagovat
Po nejakych 4 letech na Androidu jsem byl okolnostmi donucen zacit znovu pouzivat iPhone a prijde mi to jako dokonala ukazka "stesti v nestesti", az bych skoro rekl, ze me nic lepsiho nemohlo potkat :D
Prestoze bylo moje predchozi zelezo papirove hardwarove silnejsi nez muj "novy" iPhone 5, na jabku proste vsechno slape bez jedineho skobrtnuti, rychle, plynule a jeste to hezky vypada....
644387
Po nejakych 4 letech na Androidu jsem byl okolnostmi donucen zacit znovu pouzivat iPhone a prijde mi to jako dokonala ukazka "stesti v nestesti", az bych skoro rekl, ze me nic lepsiho nemohlo potkat *:D* Prestoze bylo moje predchozi zelezo papirove hardwarove silnejsi nez muj "novy" iPhone 5, na jabku proste vsechno slape bez jedineho skobrtnuti, rychle, plynule a jeste to hezky vypada....
0 0
reagovat
Samý technický guru, ale ty slangový názvy jak z první pomocný.
644226
Samý technický guru, ale ty slangový názvy jak z první pomocný.
0 0
reagovat
644224
http://cache.gawker.com/assets/images/lifehacker/2011/10/trollsign.jpg
0 0
reagovat
644219
[link="https://memecrunch.com/meme/1W7DS/no-problemo/image.png?w=500&c=1"]Jestli spíš nemá problém ten, který v tomto nějaký vidí[/link]
0 0
reagovat
"Hasto, opravdu netuším, co máš za problém..."
link
644217
"Hasto, opravdu netuším, co máš za problém..." [link="https://bookwormcoalition.files.wordpress.com/2015/01/list-my-feels.gif"]link[/link]
0 0
reagovat
I u nás v západních Čechách se běžně říká "paňák". Je to běžné nespisovné slovo. Hasto, opravdu netuším, co máš za problém...
644216
I u nás v západních Čechách se běžně říká "paňák". Je to běžné nespisovné slovo. Hasto, opravdu netuším, co máš za problém...
0 0
reagovat
Možná tak v Praze, tam bych se nevidil, žejooooo heleeeeeeeee, páán vzááááááduuuuu kejjjjjváááááá :D Tam lidi nazývají Transformery Transkama a Spidermany ... kruci teď si nevzpomenu :))

Vicent a blízko tvého rodiště padaly hodně jabka ze stromů a často jsi je nakousnul, když jsi byl malý :)
644215
Možná tak v Praze, tam bych se nevidil, žejooooo heleeeeeeeee, páán vzááááááduuuuu kejjjjjváááááá *:D* Tam lidi nazývají Transformery Transkama a Spidermany ... kruci teď si nevzpomenu :)) Vicent a blízko tvého rodiště padaly hodně jabka ze stromů a často jsi je nakousnul, když jsi byl malý :)
0 0
reagovat
Paňák se rikalo rybniku blizko meho rodiste :D #FunFactOfTheDay
644214
Paňák se rikalo rybniku blizko meho rodiste *:D* #FunFactOfTheDay
0 0
reagovat
Paňák se používá naprosto běžně
644211
Paňák se používá naprosto běžně
0 0
reagovat
Nikam jsi neklesl, co to plácáš, když to zobecním, dnes neexistuje TV za 20tis s parádním obrazem, takže je uplně jedno co to má za panel nebo jestli je to 42,43,50 ...
644208
Nikam jsi neklesl, co to plácáš, když to zobecním, dnes neexistuje TV za 20tis s parádním obrazem, takže je uplně jedno co to má za panel nebo jestli je to 42,43,50 ...
0 0
reagovat
a/ jedno to není, není panel jako panel (takže není LCD jako LCD) a to i ve stejných velikostech.
b/ No vidíš, vždycky to je tak nějak poprvé. Já teda zase nikoho neslyšel říkat "panáka", ale to nemůže znamenat nic jiného, než že jsem v tvých očích klesl na úplné dno.
c/ Na to, že nedebatuješ máš tady až moc příspěvků.
d/ Někdo nechápe psaný text, někdo má problém... no to je fuk.
644207
a/ jedno to není, není panel jako panel (takže není LCD jako LCD) a to i ve stejných velikostech. b/ No vidíš, vždycky to je tak nějak poprvé. Já teda zase nikoho neslyšel říkat "panáka", ale to nemůže znamenat nic jiného, než že jsem v tvých očích klesl na úplné dno. c/ Na to, že nedebatuješ máš tady až moc příspěvků. d/ Někdo nechápe psaný text, někdo má problém... no to je fuk.
0 0
reagovat
Btw Panák s ň slyším teda poprve, ty říkáš Paňasonik? :)
644206
Btw Panák s ň slyším teda poprve, ty říkáš Paňasonik? :)
0 0
reagovat

Karlos

I ty nechápeš, že jsem plácnul cca velikost úhlopříčky? Vždyť to tam ještě jasně píšu, jestli to byla 40,42,43 je jedno, důležité je že to byl nějaký šunt dle obrazu, nic víc na tom nehledej. Já tu o ničem nedebatuju,nemůžu za to, že někdo nechápe psaný text potažmo pointu a má potřebu tady rozvádět takovou blbost.
644205
I ty nechápeš, že jsem plácnul cca velikost úhlopříčky? Vždyť to tam ještě jasně píšu, jestli to byla 40,42,43 je jedno, důležité je že to byl nějaký šunt dle obrazu, nic víc na tom nehledej. Já tu o ničem nedebatuju,nemůžu za to, že někdo nechápe psaný text potažmo pointu a má potřebu tady rozvádět takovou blbost.
Karlos
0 0
reagovat
Ale jinak... Paňák má jen 40ky panely, 43jky myslím měl naposled u poslední řady plazem. A mimochodem, ona je u nás k nesehnání právě ona 40ka...
644204
Ale jinak... Paňák má jen 40ky panely, 43jky myslím měl naposled u poslední řady plazem. A mimochodem, ona je u nás k nesehnání právě ona 40ka...
0 0
reagovat
Hasta: Oni všichni ostatní na "debaty" s tebou už nemají chuť, čas ani energii a TrDLa v tomto upřímně obdivuji...
644203
Hasta: Oni všichni ostatní na "debaty" s tebou už nemají chuť, čas ani energii a TrDLa v tomto upřímně obdivuji...
0 0
reagovat
Kdo je to my? Jediný, kdo tu má zvláštní otázky jsi ty...
644200
Kdo je to my? Jediný, kdo tu má zvláštní otázky jsi ty...
0 0
reagovat
No pokud je to jedno, tak vlastně vůbec nezáleží na technologii panelu. To se nám snažíš říct? Jestli ano, tak v pořádku - tím to můžeme uzavřít 8)
644198
No pokud je to jedno, tak vlastně vůbec nezáleží na technologii panelu. To se nám snažíš říct? Jestli ano, tak v pořádku - tím to můžeme uzavřít *8)*
0 0
reagovat
Fajn, tak polopatě: Byl to Panák (číst ještě umím), byla to 42,43 (wtf není to jedno?) OD POHLEDU odhadem.. neptal jsem se (nebyl na to čas ani nálada), jen jsem se zeptal na cenu, z toho už si sám dokážu odvodit co je to zhruba za nádheru a jaký je v tom panel rozuměj v současných LCD za tuto cenu jsou příšerné panely (a je jedno, jestli je to Panák, LG, Šamšung nebo Ťangťung), ty to píšeš jako by to byla jediná TV co jsem viděl nebo měl doma :) Pro tvoje info obrázek si dělám pouze z věcí, co vidím v domácím prostředí a můžu je náležitě nastavit, rozhodně ne někde v obchodě pod zářivkou se signálem přes dvacet rozbočovačů.
Jen prostě když to vždycky u někoho vidím něco takového, tak mě zarazí jaký je to hnus (přesto, že to vím).
644196
Fajn, tak polopatě: Byl to Panák (číst ještě umím), byla to 42,43 (wtf není to jedno?) OD POHLEDU odhadem.. neptal jsem se (nebyl na to čas ani nálada), jen jsem se zeptal na cenu, z toho už si sám dokážu odvodit co je to zhruba za nádheru a jaký je v tom panel rozuměj v současných LCD za tuto cenu jsou příšerné panely (a je jedno, jestli je to Panák, LG, Šamšung nebo Ťangťung), ty to píšeš jako by to byla jediná TV co jsem viděl nebo měl doma :) Pro tvoje info obrázek si dělám pouze z věcí, co vidím v domácím prostředí a můžu je náležitě nastavit, rozhodně ne někde v obchodě pod zářivkou se signálem přes dvacet rozbočovačů. Jen prostě když to vždycky u někoho vidím něco takového, tak mě zarazí jaký je to hnus (přesto, že to vím).
0 0
reagovat

Hasta

Ok, takže buď to nebyla CX750, nebo to nebylo 42. Vyber si :) Každopádně nejblíž tomu zmatenému popisu odpovídají modely s IPS panely od LG, a tak nějak předpokládám, že ve výchozím nastavení. Pokud si na základě tohodle chceš dělat plošný obrázek o všech LCD ... no, tvoje věc, ale nekrm tím tady ostatní.

PS: Mám dojem, že Gonzi tím myslel že známí nejsou v ČR.
644194
Ok, takže buď to nebyla CX750, nebo to nebylo 42. Vyber si :) Každopádně nejblíž tomu zmatenému popisu odpovídají modely s IPS panely od LG, a tak nějak předpokládám, že ve výchozím nastavení. Pokud si na základě tohodle chceš dělat plošný obrázek o všech LCD ... no, tvoje věc, ale nekrm tím tady ostatní. PS: Mám dojem, že Gonzi tím myslel že známí nejsou v ČR.
Hasta
0 0
reagovat
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se