To je nic, EVOLVEO StrongPhone Accu vydrží skoro měsíc a půl a jeho předchůdce 3 měsíce, to byl snad rekord, co si pamatuju.
Vicent: no tak hlavně, že to máš na splátky :)
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
Takze zasuvku nebudu hledat jeste dlouho, abych to upresnil tak nez pujdu zase spat dneska vecer :)
|
reagovat
|
|
reagovat
|
(viem, zacal som s tym:)|
reagovat
|
#loophole
|
reagovat
|


|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|



|
reagovat
|