Gonzi
yup, to je přesně to, co sem myslel. a tvůj nápad s masivním serverem je v podstatě taky realizovatelná díky virtualizaci, ale stejně budeš potřebovat terminály s nějakým minimálním výkonem, aby ty svoje přiřezené počítače dokázaly obsloužit. A na hraní je virtualizace pořád ještě pomalá a streamingem ztrácíš na kvalitě obrazu. a navíc si myslím, že postavení takového serveru vyjde dráž, než postavení několika obyčejných počítačů
|
reagovat
|


A ta deska, v zásadě proti Asrocku nic nemám, ale v zásadě nekupuju, když tu je momentálně MSI, které dělá výborné desky, tak proč riskovat.
To uz jsme dospeli do doby, ze i PC hraci plati za hry?