LDK
Je pravda, že čerstvé zkušenosti nemám, experimentoval jsem s tím před nějakou dobou. Ale mám dojem, že se DDL nastavovalo přímo v ovladačích zvukovky jak popisuje Vardant, takže pak zkrátka zvukový výstup jakékoliv aplikace byl zabalen do DD a poslán ven jako (až) 5.1.
Vardant
V tom případě ok. Pro zajímavost, v čem je to slabota? Zvukové kvalitě/bitratu, nebo nějakých quality-of-life nedostatcích? No každopádně pak je pro tebe HDMI zcela logická volba.
|
reagovat
|

... U toho Onkya byl ale problém ještě někde jinde, ne? Mám dojem, že ty stroje stahovali přímo z prodejů kvůli švábům... Ale fakt nevím, jen říkám, že tam byly problémy a kdo kupuje starší vybavení z druhé ruky, měl by o tom minimálně předem slyšet.

