Memphis
Pokud tech preklepu neni mnoho (co ja vim, 3?), tak mas nejjednodussi registrovat vsechny moznosti at uz s nebo bez presmerovani (tech 40,- na mesic). Pak nekdo kdo zada preklep, bud bude presmerovan na stranku poskytovatele s textem, ze mas domenu registrovanou, nebo mas link na hlavni domenu a ti lidi se k tobe dostanou (:
|
reagovat
|
)

