|
reagovat
|
Diskuzní fórum KECÁRNA
příspěvky 55461 - 55480
Napsat příspěvek
- 1
- 2
- .
- 2773
- 2774
- 2775
- .
- 7185
- 7186
Nejsem si jistej jestli to tam bylo předtím, ale tolkieneditor napostoval do toho svýho Hobita i linky na download.
|
reagovat
|
Jakkoliv ten film může být katastrofa, tak udělat tajnou předpremiéru zrovna na Sundance byl hodně špatnej nápad. Tam to fakt pozitivní fandovskou šeptandu nenasbírá.
|
reagovat
|
Líbí se mi, že byť to není přesné, tak všechna naše média hned parafrázují nového šéfa státních úředníků jako sira Humpreye 
Horší už je, že mi u všech diskuzí o zadržených dětech v Norsku a údajném obtěžování vyjíždí kontextová reklama na Jagten/Hon s Maddsem Mikkelsenem.

Horší už je, že mi u všech diskuzí o zadržených dětech v Norsku a údajném obtěžování vyjíždí kontextová reklama na Jagten/Hon s Maddsem Mikkelsenem.

|
reagovat
|
Lips Tulian
Práva na Lipse jim prodala Saudkova dcera, ta co vlastní hospodu na konci Václaváku a s rodinou se moc nebaví, částečně vzala do rukou co po otcovi zbývá a šla. Její matka (Saudkova žena) se s ní chtěla soudit, ale asi na to již neměla chuť. Na druhou stranu se soudili s vlastníkem originálu Muriel a andělé (což ale chápu, jelikož byl ukraden z tiskárny po pádu vydavatelství Komety).
|
reagovat
|
TonyClifton
Ano dělali, je to ta samá pakáž, mají rozestavěné i nějaké loutky a prvotní kompozici to je zatím vše co se o tomto filmu ví.
Nechápu že jim někdo mohl prodat práva, jak pohrobci Čapka, tak autor komiksu pro Kometu (potažmo ABC - trochu vykradený obsah z Komety) J. Štěpánek, ale asi jde jen o prachy...
Nechápu že jim někdo mohl prodat práva, jak pohrobci Čapka, tak autor komiksu pro Kometu (potažmo ABC - trochu vykradený obsah z Komety) J. Štěpánek, ale asi jde jen o prachy...
|
reagovat
|
KarelR
Máš to tu černé na bílém. Ale třeba mi tu někdo dokáže vysvětlit proč se dotuje časopis ve stylu zaniklé Cinemy.
|
reagovat
|
Podle tohoto videa spíchnutého pro příspěvkovou kampaň na hithitu, je to myšleno naposto vážně. Mé oči dítětě, který má doma celé svázané vydání vystříhané z původních ABC a předané oteckem, roní krvavé slzy.
Tohle vše bude mí na svědomí jen odliv peněz z českého filmu a zbyde jen na provařené tvůrce. Mlaďáci se mezitím odkopali tcorbou s Magnuskem.
České sci-fi jako takové je stejně mrtvé a komiksová šňura filmů by u nás ani neměla začínat. Možná až Marvelu dojdou po 50ti letech nápadady a zkusí odněkud vyštrachat Lipse Tuliana a udělají z něj Batmana z roku 1781.
Tohle vše bude mí na svědomí jen odliv peněz z českého filmu a zbyde jen na provařené tvůrce. Mlaďáci se mezitím odkopali tcorbou s Magnuskem.
České sci-fi jako takové je stejně mrtvé a komiksová šňura filmů by u nás ani neměla začínat. Možná až Marvelu dojdou po 50ti letech nápadady a zkusí odněkud vyštrachat Lipse Tuliana a udělají z něj Batmana z roku 1781.
|
reagovat
|
Nědělali na mlocích náhodou?
Fakt je mi z toho smutno, když vezmu v potaz, co nedávno psal Jiří Strach do filmů.
Fakt je mi z toho smutno, když vezmu v potaz, co nedávno psal Jiří Strach do filmů.
|
reagovat
|
Axis
To akorat vzali klicovaci zaber z te jejich sracky a nechali vyhrat nejake dite, ne?
|
reagovat
|
TOP Diskuze
96Téma: Výpravná fantasy Odyssea míří do kin, zvládne Nolan pokořit miliardu? 45Rychle a zběsile: Re-Release Trailer po 25 letech 29Ridley Scott se chce vrátit k Vetřelcům 28Spider-Man: Zbrusu nový den: Trailer 2 50Spielbergův Den odhalení kina nezválcoval, na rozdíl od hororů skončí ve ztrátě 15Sláva: V.I.M. 14Téma: MovieZone vs. sci-fi od Spielberga aneb je Jurský park lepší než E.T.? 13První reakce: Supergirl je prý fajn. A nebojí se být svá 13Téma: Všechno, co víme o novém Spider-Manovi s Hulkem a Punisherem 44Den odhalení: Recenze
). Přitom Zwickův film obsahuje všechno, co by správná válečná podívaná měla nabídnout. Sympatické charaktery, skvělé herecké výkony, epické bitevní scény, výborný OST, nepostradatelný patos, nepřehlédnutelné paralely k současnému (v době vzniku filmu) nebo nedávno minulému (válka ve Vietnamu) dění stran nakládání armády s minoritami (podřadné úkoly nebo potrava pro děla), hrdinské/osudové finále s a jako bonus navíc zajímavý (navíc edukativní) vhled do málo známé kapitoly občanské války.