
TedGeorge
Viděl jsem asi dva díly (don't ask) a je to hlavně příšerná nuda, kde když jde do tuhýho, tak tam štáb vysadí z terária nějaký hady, aby je jeden z nich mohl heroicky upižlat klackem. Ale ten special výbornej 

|
reagovat
|
k nezaplacení 
