okkac
s oběma těma společnostma jsem letěl dostkrát a vůbec bych je nějak nešpinil, kvůli tomu co se stalo. AirAsia je nejlepší nízkonákladovka ( a nejlepší způsob na procestování Jihovýchodní Asie) a Malaysia airlines jsou na úrovni ČSA ( plus mají hezčí letušky ).
|
reagovat
|




