Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 55581 - 55600 Napsat příspěvek
Něco málo lyžování pro Teda
628120
Něco málo [link="http://youtu.be/kQBW0RD86js"]lyžování[/link] pro Teda
0 0
reagovat

PS

Normálně články na bonuswebu nečtu, ale tohle je vyjímka potvrzující pravidlo.
628094
Normálně články na bonuswebu nečtu, ale [link="http://bonusweb.idnes.cz/vzpominka-na-prvni-playstation-dnm-/Magazin.aspx?c=A150114_003417_bw-klasika_bze"]tohle[/link] je vyjímka potvrzující pravidlo.
PS
0 0
reagovat

chinasek15

Matt Shapiro, Kees van Dijkhuizen jr., GEN IP.

Matt a GEN IP s tím sekli předloni a Kees už 2012.

Sleepy Skunk ještě pokračuje, ale bylo i líp.

Letos se maximálně vytáhl Joblo.
628091
[link="http://youtu.be/0Wp1J16W19k"]Matt Shapiro[/link], [link="http://youtu.be/M1r1tS464jE"]Kees van Dijkhuizen jr.[/link], [link="http://youtu.be/Y0cstJdV16Q"]GEN IP[/link]. Matt a GEN IP s tím sekli předloni a Kees už 2012. [link="http://youtu.be/HCERNDg8ESY"]Sleepy Skunk[/link] ještě pokračuje, ale bylo i líp. Letos se maximálně vytáhl [link="http://youtu.be/MV9MCLS1Ji8"]Joblo[/link].
chinasek15
0 0
reagovat

mega trailer

Zdarec. Pomůžete mi někdo prosím si vzpomenout a nebo přihodit rovnou link na toho týpka který dělal každý rok ten mega trailer? Většinou to tady z redakce upíchli do článku ale letos jsem si ani nevšiml. Díkes
628085
Zdarec. Pomůžete mi někdo prosím si vzpomenout a nebo přihodit rovnou link na toho týpka který dělal každý rok ten mega trailer? Většinou to tady z redakce upíchli do článku ale letos jsem si ani nevšiml. Díkes
mega trailer
0 0
reagovat

Army Of Darkness - Best Quotes

Když už se vedle zabávám nad svojí špatnou pamětí. Tohle by mě lo jít do výplachu jako nejnahláškovanější film všech do!
628061
Když už se vedle zabávám nad svojí špatnou pamětí. [link="http://youtu.be/6uFuURJR9vg"]Tohle[/link] by mě lo jít do výplachu jako nejnahláškovanější film všech do!
Army Of Darkness - Best Quotes
0 0
reagovat
Academy saje. Outcast je top
628029
Academy saje. Outcast je top
0 0
reagovat
Jedi Academy jsem si loni dával znova a je to celý nuda k po*rání, včetně poslední mise. A to jsem z toho byl celej natěšenej, než jsem začal hrát. Nostalgie...
628027
Jedi Academy jsem si loni dával znova a je to celý nuda k po*rání, včetně poslední mise. A to jsem z toho byl celej natěšenej, než jsem začal hrát. Nostalgie...
0 0
reagovat
Parádně zábavnou práci s mečem měla ještě Heavy Metal: F.A.K.K.², navíc to bylo 3rd person a celou hru se malý Tony díval na kroutící se ženskou prdelku, což bylo tehdy k nezaplacení.
628024
Parádně zábavnou práci s mečem měla ještě Heavy Metal: F.A.K.K.², navíc to bylo 3rd person a celou hru se malý Tony díval na kroutící se ženskou prdelku, což bylo tehdy k nezaplacení.
0 0
reagovat

Memphis

A co takové Die by the Sword.
628023
A co takové Die by the Sword.
Memphis
0 0
reagovat

Tony

Those were the days. :+
628020
Those were the days. *:+*
Tony
0 0
reagovat
Ty kráso, ty poslední mise v Jedi Academy s různýma typama mečů, to bylo neskutečný žrádlo. :+
Jenom demo Jedi Outcast jsem kdysi než vyšla plná dohrál snad stokrát a to doslova. :D

btw nezkoušel někdo ty porty na androidu? Teď na to koukám v GP s rozbušeným srdcem. :D
628018
Ty kráso, ty poslední mise v Jedi Academy s různýma typama mečů, to bylo neskutečný žrádlo. *:+* Jenom demo Jedi Outcast jsem kdysi než vyšla plná dohrál snad stokrát a to doslova. *:D* btw nezkoušel někdo ty porty na androidu? Teď na to koukám v GP s rozbušeným srdcem. *:D*
0 0
reagovat

Jedi Academy MP FTW

Celkem čumím, jak moc je to mrtvý koncept/žánr - to postávání kolem duelů bylo celkem zábavné a duely samotné pak totální žrádlo (neboť se šlo ráně vyhýbat a duel mohl trvat i desítky sekund + vše bylo "pomalé", takže to nebylo jen pro twitch hráče)...
628000
Celkem čumím, jak moc je to mrtvý koncept/žánr - to postávání kolem duelů bylo celkem zábavné a duely samotné pak totální žrádlo (neboť se šlo ráně vyhýbat a duel mohl trvat i desítky sekund + vše bylo "pomalé", takže to nebylo jen pro twitch hráče)...
Jedi Academy MP FTW
0 0
reagovat
sermirsky zapasy 1x1 v jedi outcast 2 jsou jednim z vrcholu multiplayeru ever. Vejs je snad jen Half Life 1 :)
627995
sermirsky zapasy 1x1 v jedi outcast 2 jsou jednim z vrcholu multiplayeru ever. Vejs je snad jen Half Life 1 :)
0 0
reagovat
jj viz poslední kapitola hlavně v Jedi Outcast, to hrál snad každej asi tisíckrát, ne :D?
627987
jj viz poslední kapitola hlavně v Jedi Outcast, to hrál snad každej asi tisíckrát, ne *:D*?
0 0
reagovat

Davies182

Ale šlo, někde mám na disku i savy.
Rune jsem moc nehrál, po lankách jsem občas hráli Jedi Academy, tam byli famózní šermířské souboje.
627986
Ale šlo, někde mám na disku i savy. Rune jsem moc nehrál, po lankách jsem občas hráli Jedi Academy, tam byli famózní šermířské souboje.
Davies182
0 0
reagovat

Axis

Nekecej, Severence nešlo dohrát, na konci to bylo megatěžký ty bitky 5 na jednoho :o!!

A když už sme u toho, tak co třeba Rune? Ty bláho to byla tak parádní atmosférická rubačka! Na tohle se nezapomíná...
627981
Nekecej, Severence nešlo dohrát, na konci to bylo megatěžký ty bitky 5 na jednoho *:o*!! A když už sme u toho, tak co třeba Rune? Ty bláho to byla tak parádní atmosférická rubačka! Na tohle se nezapomíná...
Axis
0 0
reagovat
No tak to nejde srovnávat moc rpg s hororovou rubačkou.
627976
No tak to nejde srovnávat moc rpg s hororovou rubačkou.
0 0
reagovat

TonyClifton

Na PC jsem kdysi hrál Vampire: The Masquerade a to mě bavilo mnohem víc než Bloodrayne.
Gonzi
Mě se tu strašně líbí vizuální styl, to že je to Dark Souls klon je sice trochu na škodu, ale asi bych se přes to přenesl.
Jen perlička: Dark Souls jsem hrál chvíli na PC a málem jsem rozmlátil myš, na Joypadu už to bylo lepší, bohužel mi to vůbec nesedlo (u kamaráda jsem nicméně cca 3 hodky koukal jak hraje on a to mě docela bavilo). Žánrově podobná hra Severance mě zase bavila neskutečně a dokonce jsem jí i dohrál.
627975
Na PC jsem kdysi hrál Vampire: The Masquerade a to mě bavilo mnohem víc než Bloodrayne. [b]Gonzi[/b] Mě se tu strašně líbí vizuální styl, to že je to Dark Souls klon je sice trochu na škodu, ale asi bych se přes to přenesl. Jen perlička: Dark Souls jsem hrál chvíli na PC a málem jsem rozmlátil myš, na Joypadu už to bylo lepší, bohužel mi to vůbec nesedlo (u kamaráda jsem nicméně cca 3 hodky koukal jak hraje on a to mě docela bavilo). Žánrově podobná hra Severance mě zase bavila neskutečně a dokonce jsem jí i dohrál.
TonyClifton
0 0
reagovat

Axis

Zrovna bloodborne mě nechává chladným - osobně na jednu stranu beru kouzlo Dark Souls, ale na druhou stranu mi přijde, že nebýt to žánr o jedné hře, tak máme desítky lepších kousků. Těm tvůrcům tedy nevěřím, že by udělali něco, co bych chtěl hrát.
627974
Zrovna bloodborne mě nechává chladným - osobně na jednu stranu beru kouzlo Dark Souls, ale na druhou stranu mi přijde, že nebýt to žánr o jedné hře, tak máme desítky lepších kousků. Těm tvůrcům tedy nevěřím, že by udělali něco, co bych chtěl hrát.
Axis
0 0
reagovat
mal by si skúsiť Bloodrayne Betrayal na PC v tom prípade
627970
mal by si skúsiť Bloodrayne Betrayal na PC v tom prípade
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se