
Hele, já to napíšu za Vincenta... "iPhone!" 

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|


|
reagovat
|
Jinak mit dneska Windows Phone, to ses tak trosku posledni mohykan ha!|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
Mám Galaxy S4 a to im přijde tak akorát, když jsem zkoušel nový Note, tak ten by mi velikostí seděl ještě víc. 
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
Dneska si asi ještě sjedu někam zkusit ohmatat...|
reagovat
|
|
reagovat
|