Ale představte si, cca před 7 lety když jsem byl v UK v létě a teď koukám, že se dají sehnat DVD cca za 1-2 libry... Každej vezl domů čaje, čokolády... A já vezl domů 30 DVD


|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|


|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
!|
reagovat
|
|
reagovat
|
).
.
, a já těžkej podpantoflák
s tím teď nic moc nenadělám... je tu obří knihovna, která rozděluje pokoj na "pracovnu s PC", ve větší obývací části pak TV koutek se dvěma gauči, klasika... Ale no problemo: dle mého sice malý, ale ideální prostor na fajn 5.1 zvuk, žádná akustika z jakékoliv bedny by neměla narážet do zbytečných překážek.|
reagovat
|
|
reagovat
|
.|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
Má drahá ji také chce, Kindle se mi líbí, co se týče reklam, chápu správně, že je nějaká sponzorovaná verze a tam vyskakují či co? A Amazon to posílá? Koukám, že u nás je cena totiž o dost vyšší, jestli máte někdo zkušenosti. Díky|
reagovat
|
|
reagovat
|