Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 65141 - 65160 Napsat příspěvek

Tony

hrali som to na expe na wiiu, a boli tam len dva levely, ale stejne sme sa k tomu ešte 2 krát vrátili :D proste strašná zábava, akurát neviem aké to bude bez toho touchpadu a coopu
603413
hrali som to na expe na wiiu, a boli tam len dva levely, ale stejne sme sa k tomu ešte 2 krát vrátili :D proste strašná zábava, akurát neviem aké to bude bez toho touchpadu a coopu
Tony
0 0
reagovat

tony

viz recenze na games... je to lepsi nez origins a je to epicky :) 10/10
603405
viz recenze na games... je to lepsi nez origins a je to epicky :) 10/10
tony
0 0
reagovat

Rayman Legends

Hrál to někdo? Jedničku jsem měl na na PS1 strašně moc rád, uvažuju o pořízení.
603404
Hrál to někdo? Jedničku jsem měl na na PS1 strašně moc rád, uvažuju o pořízení.
Rayman Legends
0 0
reagovat

CC

Zkoušel někdo tipovat v té soutěži o ten zájezd do Hollywoodu?Kolik jste tipovali?
603399
Zkoušel někdo tipovat v té soutěži o ten zájezd do Hollywoodu?Kolik jste tipovali?
CC
0 0
reagovat
Zrovna u Hunnama bych to objevení čekal někde jinde.
603346
Zrovna u Hunnama bych to objevení čekal někde jinde.
0 0
reagovat
tak ja som bol sám v kine už aj na premiéru :D Muppets v slovenskom dabingu o 15:40
603344
tak ja som bol sám v kine už aj na premiéru :D Muppets v slovenskom dabingu o 15:40
0 0
reagovat
Já jsem trochu šokován z volby Charlieho Hannama. Je to můj letošní hrecký objev, v Pacific Rim byl výtečný. Tady budu hodně záležet na scénáři, takže uvidíme, co z postavy Christiana Greye vytříská. :)
603343
Já jsem trochu šokován z volby Charlieho Hannama. Je to můj letošní hrecký objev, v Pacific Rim byl výtečný. Tady budu hodně záležet na scénáři, takže uvidíme, co z postavy Christiana Greye vytříská. *:)*
0 0
reagovat

Tony

Z teba už ten "nudnej casting" padá častejšie ako "mlč" z Ďura :D
603342
Z teba už ten "nudnej casting" padá častejšie ako "mlč" z Ďura *:D*
Tony
0 0
reagovat
Hodně nudnej casting IMHO.
603340
Hodně nudnej casting IMHO.
0 0
reagovat
Mno, vypadly mi oči z důlků, když jsem zjistil, kdo bude hrát ve Fifty Shades of Grey. :o Podrobnosti v Karlově novince.
603339
Mno, vypadly mi oči z důlků, když jsem zjistil, kdo bude hrát ve Fifty Shades of Grey. *:o* Podrobnosti v Karlově novince.
0 0
reagovat
SoA, Pacific Rim a teď 50 Shades, no mám toho herce sice rád, ale tohle asi vynechám :)
603335
SoA, Pacific Rim a teď 50 Shades, no mám toho herce sice rád, ale tohle asi vynechám *:)*
0 0
reagovat
Koukám, že toto téma stálo i za samotný článek, pecka, hnedka na něj vlítnu :+

Jinak mě se to nestalo poprvé a prostě mi to vrtalo hlavou. Poprvé se mi to stalo při filmu SAW 7, to už bylo opravdu dlouho po premiéře a tak jsem v kině byl sám... Překvapením bylo, že se promítalo v prádném sále!!! Přišel jsem lehce pozdě a film už běžel...

No a včera teda docela šok, 4 dny po premiéře a jediný návštěvník...

Kdo ale ví, jaká je situace s kinama v Pardubicích, tak se asi ani ničemu nediví... Ono kdyby zavedli počet minimálně cca 5 lidí, tak nepromítnou nic... Za poslední rok bylo maximum lidí, co jsem zažil cca 8... A to se prosím jedná o krásné multikino...
603334
Koukám, že toto téma stálo i za samotný článek, pecka, hnedka na něj vlítnu *:+* Jinak mě se to nestalo poprvé a prostě mi to vrtalo hlavou. Poprvé se mi to stalo při filmu SAW 7, to už bylo opravdu dlouho po premiéře a tak jsem v kině byl sám... Překvapením bylo, že se promítalo v prádném sále!!! Přišel jsem lehce pozdě a film už běžel... No a včera teda docela šok, 4 dny po premiéře a jediný návštěvník... Kdo ale ví, jaká je situace s kinama v Pardubicích, tak se asi ani ničemu nediví... Ono kdyby zavedli počet minimálně cca 5 lidí, tak nepromítnou nic... Za poslední rok bylo maximum lidí, co jsem zažil cca 8... A to se prosím jedná o krásné multikino...
0 0
reagovat
Víte, proč je původní Vetřelec od Ridleyho Scotta dodnes geniální? Protože miniatury, miniatury a zase miniatury. :+
603330
Víte, proč je původní Vetřelec od Ridleyho Scotta dodnes geniální? Protože [link="http://recollectionsofalien.com/alien-image-gallery/"]miniatury, miniatury a zase miniatury[/link]. *:+*
0 0
reagovat

CC PLzeň

Já byl na Konečnej taky sám a k tomu ještě za volňásek a promítali to normálně. Spíš mne zajímá, jak to máte u vás v kinech se sedačkami. Tudle jsem byl v cinestaru v Plzni a oproti cinemacity mají strašně malý sklon sedaček. V CC jsou sedačky až u stropu, CS skoro v rovině a to mi strašně vadilo.
603326
Já byl na Konečnej taky sám a k tomu ještě za volňásek a promítali to normálně. Spíš mne zajímá, jak to máte u vás v kinech se sedačkami. Tudle jsem byl v cinestaru v Plzni a oproti cinemacity mají strašně malý sklon sedaček. V CC jsou sedačky až u stropu, CS skoro v rovině a to mi strašně vadilo.
CC PLzeň
0 0
reagovat
A na Hon jsme taky byli tři a doplatil to jeden z kinařů, protože to chtěl taky vidět. :D :+

p.s.: oni ti maj placený od hodiny, takže pro ně je lepší promítat :D
603324
A na Hon jsme taky byli tři a doplatil to jeden z kinařů, protože to chtěl taky vidět. *:D* *:+* p.s.: oni ti maj placený od hodiny, takže pro ně je lepší promítat *:D*
0 0
reagovat
U nás ve Vyškově je potřeba 5 lidí. Jednou jsme připláceli aby nám to pustili pro tři. :D
603322
U nás ve Vyškově je potřeba 5 lidí. Jednou jsme připláceli aby nám to pustili pro tři. *:D*
0 0
reagovat
U nás v Mariánkách je minimální patnáctičlenná skupina diváků. Ale už několik let na to kašlu a jezdím do plzeňského Cinestaru. Tam promítají i pro jednoho diváka, což se mi taky párkrát stalo. A není nad to, když jdete sám do kina a nikdo vás neruší. :+
603320
U nás v Mariánkách je minimální patnáctičlenná skupina diváků. Ale už několik let na to kašlu a jezdím do plzeňského Cinestaru. Tam promítají i pro jednoho diváka, což se mi taky párkrát stalo. A není nad to, když jdete sám do kina a nikdo vás neruší. *:+*
0 0
reagovat
Minulý týždeň utorok, okresné jednosálové kino, Kick-ass 2, štyria ľudia, nepremietali. (Min. počet tuším 6.)

Sobota, Elysium, 50 ľudí. 15 minút reklamy. Potom sa spustí film. Pár minút neveriaco sledujem, zrejme nejaká zvlášna upútavka aj s úvodným titulkymi. Ale nie, to premietač omylom pustil Red 2. Na ten správny film sa potom muselo čakať ďalšiu pol hodinu.

V multikine som už bol v minulosti na predstavení aj sám.
603319
Minulý týždeň utorok, okresné jednosálové kino, Kick-ass 2, štyria ľudia, nepremietali. (Min. počet tuším 6.) Sobota, Elysium, 50 ľudí. 15 minút reklamy. Potom sa spustí film. Pár minút neveriaco sledujem, zrejme nejaká zvlášna upútavka aj s úvodným titulkymi. Ale nie, to premietač omylom pustil Red 2. Na ten správny film sa potom muselo čakať ďalšiu pol hodinu. V multikine som už bol v minulosti na predstavení aj sám.
0 0
reagovat
u nás se promítá jen pokud přijde 8+ lidí... už kolikrát jsme tak stáli před kinem a lanařili jsme lidi, aby nám to zapli...
603318
u nás se promítá jen pokud přijde 8+ lidí... už kolikrát jsme tak stáli před kinem a lanařili jsme lidi, aby nám to zapli...
0 0
reagovat
Já byl jednou myslím ve třech v sále, ale sám, to se mi ještě nepodařilo :))
603314
Já byl jednou myslím ve třech v sále, ale sám, to se mi ještě nepodařilo *:))*
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se