Fighter in the Wind
Mr. Hlad 100 bodu, diky moc
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
Jak jsem na začátku nad tím pomalu lámal hůl, tak v tom začínám vidět potenciál...
Uvidíme jestli mě to chytne (a hlavně jestli se mi podaří přetánout kámoše z lolka, protože samotnýho mě tyhle hry neba
)|
reagovat
|