Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum DOMÁCÍ KINO

příspěvky 6481 - 6500 Napsat příspěvek

TV do obyvacky

link
mozete sa na to jednym odbornym ockom pozriet a povedat mi ci by ste mali k tomu niekto nejake vyhrady
602674
http://www.alza.sk/50-samsung-ue50eh5300-d308196.htm mozete sa na to jednym odbornym ockom pozriet a povedat mi ci by ste mali k tomu niekto nejake vyhrady
TV do obyvacky
0 0
reagovat

Memphis

Jako mě to štve. Já mám fakt pocit, že z hlediska využitelnosti notebooku dostanu dneska za 17k v bleděmodrým to stejný, co před čtyřma rokama. Dožívá mi první generace Aceru Timeline (klouby). Před zmiňovanejma čtyřma rokama sem tuhle první generaci koupil právě za 17-18k. A co se za tu dobu změnilo? Úsporný procesor od Intelu? Mám. Doba výdrže na baterky? Pořád ještě skoro 4 hodiny, na začátku 7. Ramky? 4GB. Furt běžný. Váha? 14ti palcovej "notebook" 1.9kg. Pevnej disk? 320gb. Dneska nepodstatný vzhledem k cenám externích.

Kdyby mě tam neodešli ty klouby (po čtyřech letech to chápu), tak za stejný peníze dostanu prakticky to stejný v bleděmodrým. A podívej se, co si třeba za 10k mohl koupit za mobil před čtyřma rokama a co za to koupíš dneska. Nebo 20k a televize. Opravdu chci tak moc, aby po x letech zvýšili rozlišení displeje? Vždyť je to sakra to nejdůležitější a měl by to bejt mainstream. Nechávat v mainstreamech stejnej displej jako u non-os sračky za 7k je ostuda. A pokud opravdu koupíš nějakej stroj za 18k co má full hd, tak jsou tam šílený kompromisy.
602673
Jako mě to štve. Já mám fakt pocit, že z hlediska využitelnosti notebooku dostanu dneska za 17k v bleděmodrým to stejný, co před čtyřma rokama. Dožívá mi první generace Aceru Timeline (klouby). Před zmiňovanejma čtyřma rokama sem tuhle první generaci koupil právě za 17-18k. A co se za tu dobu změnilo? Úsporný procesor od Intelu? Mám. Doba výdrže na baterky? Pořád ještě skoro 4 hodiny, na začátku 7. Ramky? 4GB. Furt běžný. Váha? 14ti palcovej "notebook" 1.9kg. Pevnej disk? 320gb. Dneska nepodstatný vzhledem k cenám externích. Kdyby mě tam neodešli ty klouby (po čtyřech letech to chápu), tak za stejný peníze dostanu prakticky to stejný v bleděmodrým. A podívej se, co si třeba za 10k mohl koupit za mobil před čtyřma rokama a co za to koupíš dneska. Nebo 20k a televize. Opravdu chci tak moc, aby po x letech zvýšili rozlišení displeje? Vždyť je to sakra to nejdůležitější a měl by to bejt mainstream. Nechávat v mainstreamech stejnej displej jako u non-os sračky za 7k je ostuda. A pokud opravdu koupíš nějakej stroj za 18k co má full hd, tak jsou tam šílený kompromisy.
Memphis
0 0
reagovat
Stál lehce přes dvacet no... Ale zběžně jsem kouknul na alzu do dvacky jich tam maj celkem dost.
602672
Stál lehce přes dvacet no... Ale zběžně jsem kouknul na alzu do dvacky jich tam maj celkem dost.
0 0
reagovat

Memphis

Já tam zapomnel dopsat do 20k. Vím že jich sou desítky a stovky, ale mainstream je už 4 roky stejnej, a podle mě extrémně nedostačující. 1366x je už ostuda a furt se nic neděje...
602671
Já tam zapomnel dopsat do 20k. Vím že jich sou desítky a stovky, ale mainstream je už 4 roky stejnej, a podle mě extrémně nedostačující. 1366x je už ostuda a furt se nic neděje...
Memphis
0 0
reagovat

Ted

Já mám notebook 1920x1080, 15,6''-ový HP kupovaný loni na jaře....
602670
Já mám notebook 1920x1080, 15,6''-ový HP kupovaný loni na jaře....
Ted
0 0
reagovat
Opravdu už dobře 4 roky v kuse člověk nesežene normální notebook s rozlišením displeje 1920x1080? Je mi úplně jedno, jestli to má Ivy Bridge nebo Haswell. Je mi jedno jestli to má integrovanou grafiku nebo Ge-force GT640. Je mi jedno, jestli to na baterku vydrží 6 nebo 4 hodiny. Ale ten displej je teda ostuda a zklamání. Ach ten pokrok.
602669
Opravdu už dobře 4 roky v kuse člověk nesežene normální notebook s rozlišením displeje 1920x1080? Je mi úplně jedno, jestli to má Ivy Bridge nebo Haswell. Je mi jedno jestli to má integrovanou grafiku nebo Ge-force GT640. Je mi jedno, jestli to na baterku vydrží 6 nebo 4 hodiny. Ale ten displej je teda ostuda a zklamání. Ach ten pokrok.
0 0
reagovat

popik

Za 16k, to už je na mě moc :-/
601681
Za 16k, to už je na mě moc :-/
popik
0 0
reagovat
Lebo to Lenovaci dojebali a odmietaju to opravit. A ten downgrade, ja osobne Win8 nemam rad, ale ak s tym ty nemas problem je vsetko ok. Na beznu pracu by mal stacit, ak by si chcel trosku vykonejsi pozri sa po tom istom ale s i3 procesorom, myslim ze v CZC som ho tiez videl.
601680
Lebo to Lenovaci dojebali a odmietaju to opravit. A ten downgrade, ja osobne Win8 nemam rad, ale ak s tym ty nemas problem je vsetko ok. Na beznu pracu by mal stacit, ak by si chcel trosku vykonejsi pozri sa po tom istom ale s i3 procesorom, myslim ze v CZC som ho tiez videl.
0 0
reagovat
Tam je to asi složitější a individuální, ale kdysi jsem si pořizoval jeden Dell nějak kolem 20 a nechal jsem si ho opravovat z zahraničí naprosto bez problému. Koukal jsem, že Dell má nějaké Ultrabooku kolem 16, to by ti v klidu stačit mohlo.
601679
Tam je to asi složitější a individuální, ale kdysi jsem si pořizoval jeden Dell nějak kolem 20 a nechal jsem si ho opravovat z zahraničí naprosto bez problému. Koukal jsem, že Dell má nějaké Ultrabooku kolem 16, to by ti v klidu stačit mohlo.
0 0
reagovat

popik

Proc by ho clovek downgradoval? (ja na desktopu 8ky mam a s par drobnejma upravama slapou jako hodinky) A cim to, ze se snizuje jas? Jinak Díky.
601678
Proc by ho clovek downgradoval? (ja na desktopu 8ky mam a s par drobnejma upravama slapou jako hodinky) A cim to, ze se snizuje jas? Jinak Díky.
popik
0 0
reagovat
Ano, malo by to tak byt, ale uprimne v tych zarukach sa velmi nevyznam.

Inak ja by som ti doporucil tento - link, ma jedinu chybu. Pri downgrade na Win7 sa znizi max. jas na 30%. Jo a este ten touchpad je trochu na facku.
601677
Ano, malo by to tak byt, ale uprimne v tych zarukach sa velmi nevyznam. Inak ja by som ti doporucil tento - [link="http://www.czc.cz/lenovo-ideapad-s400-seda_3/121918/produkt"]link[/link], ma jedinu chybu. Pri downgrade na Win7 sa znizi max. jas na 30%. Jo a este ten touchpad je trochu na facku.
0 0
reagovat

popik

Pouzivat to budu na sjizdeni netu, chat, blogging, film, hudba, skype apt.
To s tou zárukou je dobrá poznámka, to jako, ze jen Dell ma mezinarodne platnou reklamacku?
601676
Pouzivat to budu na sjizdeni netu, chat, blogging, film, hudba, skype apt. To s tou zárukou je dobrá poznámka, to jako, ze jen Dell ma mezinarodne platnou reklamacku?
popik
0 0
reagovat
Cize Dell, cize nad jeho rozpocet...
601675
Cize Dell, cize nad jeho rozpocet...
0 0
reagovat

popik

Nevím jak budeš na cestách, ale poohlédnul bych se po noťasu, jehož záruka se dá uplatňovat mezinárodně.
601674
Nevím jak budeš na cestách, ale poohlédnul bych se po noťasu, jehož záruka se dá uplatňovat mezinárodně.
popik
0 0
reagovat
A na co to budes vyuzivat?
601673
A na co to budes vyuzivat?
0 0
reagovat

popik

to Loki: okolo 10 000,- (15 000,- bych dával jen velice nerad), budu s tím asi dost v pohybu, výdrž na baterku asi stačí průměrná, velikost těžko říct...
601672
to Loki: okolo 10 000,- (15 000,- bych dával jen velice nerad), budu s tím asi dost v pohybu, výdrž na baterku asi stačí průměrná, velikost těžko říct...
popik
0 0
reagovat
Jeeeej jaka lama, co neznesie, ked si z neho niekto robi srandu...jeeesus...

Radsej napis aspon zakladne veci. Na co to budes vyuzivat, kolko do toho chces cca vrazit, ci chces vydrz a ake velke by to malo byt. Bez toho ti nikto neporadi.;)
601670
Jeeeej jaka lama, co neznesie, ked si z neho niekto robi srandu...jeeesus... Radsej napis aspon zakladne veci. Na co to budes vyuzivat, kolko do toho chces cca vrazit, ci chces vydrz a ake velke by to malo byt. Bez toho ti nikto neporadi.*;)*
0 0
reagovat

popik

jdi do pi*e Loki, jo? ?)
601668
jdi do pi*e Loki, jo? *?)*
popik
0 0
reagovat
Solidní dotaz.
601667
Solidní dotaz.
0 0
reagovat

popik

Nějakej solidní noťas na cesty (nemyslím do autobusu, ale do zahraničí) za solidní cenu/se solidním výkonem? Pár tipů bych uvítal...
601666
Nějakej solidní noťas na cesty (nemyslím do autobusu, ale do zahraničí) za solidní cenu/se solidním výkonem? Pár tipů bych uvítal...
popik
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se