Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 65841 - 65860 Napsat příspěvek
Tak tak, Franta tam vůbec neměl šanci zapadnout... Není to žádná extra průserová celebrita, kvůli které by se na to lidi koukali a jejiž výstřelky by plnily stránky bulváru (reklama) a ani se nejedná o nějakého výstředního člověka...

Jak sám píše v článku (který po ránu pobavil), tak otázky přesně odhalily koho oni hledají... Takové ty exoty, kteří se postarají o pořádné pozdvižení... Co se týče nějakých podmínek, nenastoupení výkonu trestu, hrozící soud, atd... Tak to je jedině +++ pro pořad... Takový policejní zátah ve vile zvedne sledovanost jako prase a bulvár bude mít o čem psát nějakých pár týdnů...

Nu což, tohle stejně půjde mimo mě... 8)
601695
Tak tak, Franta tam vůbec neměl šanci zapadnout... Není to žádná extra průserová celebrita, kvůli které by se na to lidi koukali a jejiž výstřelky by plnily stránky bulváru (reklama) a ani se nejedná o nějakého výstředního člověka... Jak sám píše v článku (který po ránu pobavil), tak otázky přesně odhalily koho oni hledají... Takové ty exoty, kteří se postarají o pořádné pozdvižení... Co se týče nějakých podmínek, nenastoupení výkonu trestu, hrozící soud, atd... Tak to je jedině +++ pro pořad... Takový policejní zátah ve vile zvedne sledovanost jako prase a bulvár bude mít o čem psát nějakých pár týdnů... Nu což, tohle stejně půjde mimo mě... *8)*
0 0
reagovat

okkac

Ti manažeři vybírají to, co hloupý dav chce. Jde to totálně mimo mě, ale kvůli Frantovi bych zapnul rád.
601694
Ti manažeři vybírají to, co hloupý dav chce. Jde to totálně mimo mě, ale kvůli Frantovi bych zapnul rád.
okkac
0 0
reagovat
Chybelo malo a Franta Fuka mohl byt ve VyVolenych. link Jako to bych si snad i zapnul a pravidelne se dival :-D Akorat uz diky clanku vim, ze tam mam cekat opet dalsi bandu pologramotnych nadrzenych vypatlancu. Ti castingovi manazeri jsou opravdu na odstrel.
601691
Chybelo malo a Franta Fuka mohl byt ve VyVolenych. http://www.fffilm.name/2013/07/nevyvoleny.html?m=1 Jako to bych si snad i zapnul a pravidelne se dival :-D Akorat uz diky clanku vim, ze tam mam cekat opet dalsi bandu pologramotnych nadrzenych vypatlancu. Ti castingovi manazeri jsou opravdu na odstrel.
0 0
reagovat
Assasins Creed 4 meets parkour in real life na 4K

niektoré tie kúsky mi hlava nepoberá
601684
[link="http://www.youtube.com/watch?v=bYP4wKD-6J8"]Assasins Creed 4 meets parkour in real life na 4K[/link] niektoré tie kúsky mi hlava nepoberá
0 0
reagovat
Konecne je Josh zpatky! To me fakt potesilo! :)
601682
Konecne je Josh zpatky! To me fakt potesilo! :)
0 0
reagovat

Fallout

Seriálu ani filmu se asi nedočkám (i když Mad Max 4 je za rohem) tak i fan movie potěší. Fallout: Nuka Break - Red Star
601671
Seriálu ani filmu se asi nedočkám (i když Mad Max 4 je za rohem) tak i fan movie potěší. [link="http://youtu.be/np531fzqWAY"]Fallout: Nuka Break - Red Star[/link]
Fallout
0 0
reagovat

kyller

Tak to je slabota čekal jsem víc...?)
601664
Tak to je slabota čekal jsem víc...*?)*
kyller
0 0
reagovat

Axis

Sklamem ťa. Nestane sa nič zaujímavé. link
601663
Sklamem ťa. Nestane sa nič zaujímavé. http://www.youtube.com/watch?v=w9t9WQEKbdY
Axis
0 0
reagovat

Axis

601662
[link="http://www.moviezone.cz/clanek/22753-podporte-vas-oblibeny-web-predplatte-si-moviezone/"]link[/link] *8)*
Axis
0 0
reagovat

Hej nou...

Teda už mě ta reklama na Metaxu štve a popěvek se mě usadil v hlavě natolik, že vytlačil jiný potřebný informace. Co takhle už něco jinýho....nebo alespoň sequel v kterým se dozvím co se stalo po sundání spodního dílu plavek.
601661
Teda už mě ta reklama na Metaxu štve a popěvek se mě usadil v hlavě natolik, že vytlačil jiný potřebný informace. Co takhle už něco jinýho....nebo alespoň sequel v kterým se dozvím co se stalo po sundání spodního dílu plavek.
Hej nou...
0 0
reagovat

zahron

"Heroes of Newerth - jsou tam větší možnosti v customizaci, více hrdinů"

Ešte viac? To si už ani predstaviť neviem. Aj Dota ich má až príliš veľa.
601660
"Heroes of Newerth - jsou tam větší možnosti v customizaci, [b]více hrdinů[/b]" Ešte viac? To si už ani predstaviť neviem. Aj Dota ich má až príliš veľa.
zahron
0 0
reagovat

zahron

To bolelo...
601659
To bolelo...
zahron
0 0
reagovat

TonyCIifton

Kingdom Rush hraje můj desetiletej brácha - je to taková zmenšená verze TowerDefense :D

DOTA, LOL

btw. DOTU taky občas hraju ale nejčastěji hraji HoN - Heroes of Newerth - jsou tam větší možnosti v customizaci, více hrdinů a celá hra je o hodně rychlejší
- je tam hodně hrdinů hrdinů přejatých z doty, některý maj upravený ability některý ne ?)
601658
Kingdom Rush hraje můj desetiletej brácha - je to taková zmenšená verze TowerDefense *:D* [b] DOTA, LOL[/b] btw. DOTU taky občas hraju ale nejčastěji hraji HoN - Heroes of Newerth - jsou tam větší možnosti v customizaci, více hrdinů a celá hra je o hodně rychlejší - je tam hodně hrdinů hrdinů přejatých z doty, některý maj upravený ability některý ne *?)*
TonyCIifton
0 0
reagovat
Jak se tu řeší gamesky, tak jsem skoro celej den skejsnul u takový hovadiny jako Kingdom Rush. :D
601654
Jak se tu řeší gamesky, tak jsem skoro celej den skejsnul u takový hovadiny jako Kingdom Rush. *:D*
0 0
reagovat
Neumím si ani představit na to koukat za střízliva... :D Koukám na csfd a tam to docela propadlo, takže dost možná ani ten alkohol nepomůže...
601647
Neumím si ani představit na to koukat za střízliva... *:D* Koukám na csfd a tam to docela propadlo, takže dost možná ani ten alkohol nepomůže...
0 0
reagovat

Jeržik

Bylo to ve Varech a není to úplně zlý... pokud je člověk úplně zřízenej that is 8)
601639
Bylo to ve Varech a není to úplně zlý... pokud je člověk úplně zřízenej that is *8)*
Jeržik
0 0
reagovat

Jeržik

What the... Garrett? :D:+
601637
What the... Garrett? *:D**:+*
Jeržik
0 0
reagovat
link :o Tvl, co to jeeee...:D
601636
http://www.youtube.com/watch?v=j4Xnj9NEQcc *:o* Tvl, co to jeeee...*:D*
0 0
reagovat
videl som to pred hodinou a už si nepamatám čo tam bolo......jedine tú lesklú černošskú hlavu...:D
601634
videl som to pred hodinou a už si nepamatám čo tam bolo......jedine tú lesklú černošskú hlavu...*:D*
0 0
reagovat
601632
http://assets.diylol.com/hfs/6e7/d74/b37/resized/mr-t-meme-generator-fool-i-pity-you-99a912.jpg?1308512115.jpg
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se