Ahoj lidi, potrebuji radu, tatkovi chci koupit nejaky notes v cenove relaci kolem 15-ti tisic, tatka nehraje, kouka na filmy a maximalne bude strihat SD video v Pinnaclu, takze predpokladam nejakej Core Duo s 2GB ram a co grafika? Jak to je s nima? V notesech se nevyznam, vim, ze maji najkou vlastni a sdilenou pamet... Diky za info
|
reagovat
|







