Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum DOMÁCÍ KINO

příspěvky 13321 - 13340 Napsat příspěvek
tam v nastavení Power DVD je hardwarová akcelerace
511556
tam v nastavení Power DVD je hardwarová akcelerace
0 0
reagovat
Perry- :D... Hmm, zrovna mám ATInu...
Rastr: Stačí tedy nainstalovat Zoom player??? Předpokládám, že k tomu nebude potřeba doinstalovat ničeho jiného???
A jak to jde v PowerDVD? Tam to nějak jít musí, už kvůli BD...
511555
Perry- :D... Hmm, zrovna mám ATInu... Rastr: Stačí tedy nainstalovat Zoom player??? Předpokládám, že k tomu nebude potřeba doinstalovat ničeho jiného??? A jak to jde v PowerDVD? Tam to nějak jít musí, už kvůli BD...
0 0
reagovat
A co máte za grafiky... nové grafické karty (GF 8 a výš.. u Ati to neznám :)) mají možnost HD akcelerace přes sebe... sprovozni něco takového na GF7 nebo 6 se mi nikdy nepovedlo
511547
A co máte za grafiky... nové grafické karty (GF 8 a výš.. u Ati to neznám :)) mají možnost HD akcelerace přes sebe... sprovozni něco takového na GF7 nebo 6 se mi nikdy nepovedlo
0 0
reagovat
Já jsem HW akceleraci v MPC nakonec zprovoznil, ale jak jsem to udělal opravdu netuším. :D
511542
Já jsem HW akceleraci v MPC nakonec zprovoznil, ale jak jsem to udělal opravdu netuším. *:D*
0 0
reagovat
Mně funguje hardwarová akcelerace v programu Zoom player, který se mi nainstaloval společně s CCCP. Nic jsem nenastavoval.
511540
Mně funguje hardwarová akcelerace v programu Zoom player, který se mi nainstaloval společně s CCCP. Nic jsem nenastavoval.
0 0
reagovat

Karlos

Myslím, že to nejde...
511538
Myslím, že to nejde...
Karlos
0 0
reagovat

KARLOS

Co bych za to dal. Už jsem s tím strávil dost času, ale nikdy jsem to nezprovoznil..
511537
Co bych za to dal. Už jsem s tím strávil dost času, ale nikdy jsem to nezprovoznil..
KARLOS
0 0
reagovat
Vím, že už se to tu řešilo, ale nemáte v kapse nějaký jednoduchý a srozumitelný návod, jak zapnout ve VLC (popřípadě v media player clasic, nebo další vhodné alternativě) hardwarovou akceleraci 1080p videa??? Díky moc...
511533
Vím, že už se to tu řešilo, ale nemáte v kapse nějaký jednoduchý a srozumitelný návod, jak zapnout ve VLC (popřípadě v media player clasic, nebo další vhodné alternativě) hardwarovou akceleraci 1080p videa??? Díky moc...
0 0
reagovat
Hm, takže má dvojnásobný disk, asi bude míň žrát a je o pár stovek dražší než 40GB verze, tekže jasná volba! Už se nemůžu dočkat, až to připojím k SAMSUNG LE40A559 a celý svět mi nádherně zmodrá! :)
512562
Hm, takže má dvojnásobný disk, asi bude míň žrát a je o pár stovek dražší než 40GB verze, tekže jasná volba! Už se nemůžu dočkat, až to připojím k SAMSUNG LE40A559 a celý svět mi nádherně zmodrá! *:)*
0 0
reagovat
Hmm, tak jsem našel vcelku fajn tv kartu do PC link , sic to tam namejí doplněno, tak podporuje DVB-S, DVB-T a analog. Supr kombinace;)
Pochybuju, že s ní má někdo zkušenosti, takl je to spíše tip.
512549
Hmm, tak jsem našel vcelku fajn tv kartu do PC http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=57190 , sic to tam namejí doplněno, tak podporuje DVB-S, DVB-T a analog. Supr kombinace;) Pochybuju, že s ní má někdo zkušenosti, takl je to spíše tip.
0 0
reagovat
KarelR: no, Hellboye si můžeš vyškrtnout. Po včerejšku osmdesátka s odřeným pozadím a bojím se na to podívat v nejližší době znova. Ale Gossipka je geniální a Comeback se mi pořád líbí.;)
512508
KarelR: no, Hellboye si můžeš vyškrtnout. Po včerejšku osmdesátka s odřeným pozadím a bojím se na to podívat v nejližší době znova. Ale Gossipka je geniální a Comeback se mi pořád líbí.*;)*
0 0
reagovat
EA si asi ze me dela srandu: link Dle jejich nazoru, nejlepe koupit hru, dohrat a zaramovat ;) Ikdyz je pravda, ze ja je neprodavam, jsem takovej sberatel :D
512498
EA si asi ze me dela srandu: http://games.tiscali.cz/news/news.asp?id=29052&r=top Dle jejich nazoru, nejlepe koupit hru, dohrat a zaramovat *;)* Ikdyz je pravda, ze ja je neprodavam, jsem takovej sberatel *:D*
0 0
reagovat
Dotaz na PSkare... Pokud jste nekdo stahovali ze store ukazku s nazvem E3 PS3 SIZZLE, nevite z jake hry je temer na konci asi dvou vterinova ukazka, jak jde chlap a vedel neho vlcak? Vubec me nic nenapada az na I Am egend, ale ten to jaksi taksi asi neni :D
512489
Dotaz na PSkare... Pokud jste nekdo stahovali ze store ukazku s nazvem E3 PS3 SIZZLE, nevite z jake hry je temer na konci asi dvou vterinova ukazka, jak jde chlap a vedel neho vlcak? Vubec me nic nenapada az na I Am egend, ale ten to jaksi taksi asi neni *:D*
0 0
reagovat
No, nějak se to s ním poslední dobou zvrhává. Viděl celou Gossip Girl a líbila se mu, neposlal Comeback do s*aček jako jiní, drží se mnou basu u devadesátkovýho Hellboye 2... Something wicked this way comes :)
512488
No, nějak se to s ním poslední dobou zvrhává. Viděl celou Gossip Girl a líbila se mu, neposlal Comeback do s*aček jako jiní, drží se mnou basu u devadesátkovýho Hellboye 2... Something wicked this way comes *:)*
0 0
reagovat
Myslím, že prožívá jen momentální pozitivní poblouznění, pravý Psema většinou dští síru :D
512486
Myslím, že prožívá jen momentální pozitivní poblouznění, pravý Psema většinou dští síru *:D*
0 0
reagovat

Luc44

a není?
512484
a není?
Luc44
0 0
reagovat
Psema a veselá kopa :D
512482
Psema a veselá kopa *:D*
0 0
reagovat

Fluke

To asi moc 3D nebude :D
512481
To asi moc 3D nebude *:D*
Fluke
0 0
reagovat

Fluke

to bych si nevzal ani zadarmo:D
512479
to bych si nevzal ani zadarmo*:D*
Fluke
0 0
reagovat

Perry

512478
http://www.techdigest.tv/giant_earphone.jpg *:D*
Perry
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se