Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum DOMÁCÍ KINO

příspěvky 13341 - 13360 Napsat příspěvek

Psema

I agree with you:)It is enviable
512477
I agree with you*:)*It is enviable
Psema
0 0
reagovat
Dotaz na sluchátka. Nějaká dobrá sluchátka (bez ohledu na cenu, ideál do 5,000) s efektem 3D zvuku (a popř. jaký je Váš názor na tuto funkci) :)
512476
Dotaz na sluchátka. Nějaká dobrá sluchátka (bez ohledu na cenu, ideál do 5,000) s efektem 3D zvuku (a popř. jaký je Váš názor na tuto funkci) *:)*
0 0
reagovat
Honey: What can I say. It is like a gift, you know. Something I cant control.;):)
512475
Honey: What can I say. It is like a gift, you know. Something I cant control.*;)**:)*
0 0
reagovat
Psema: Nahodili dva nový modely, 80 a 160 GB;) Jak psal dole estéčko
512474
Psema: Nahodili dva nový modely, 80 a 160 GB*;)* Jak psal dole estéčko
0 0
reagovat

Psema

ty si ale veselá kopa tebe vidím furt se smějícím se smajlíkem:)
512473
ty si ale veselá kopa tebe vidím furt se smějícím se smajlíkem*:)*
Psema
0 0
reagovat
Fluke: já měl zato, že už se ty 80Gb nedělaj vůbec. Že Sony cpe všechno do 40Gb. Mno nic.:D
512472
Fluke: já měl zato, že už se ty 80Gb nedělaj vůbec. Že Sony cpe všechno do 40Gb. Mno nic.*:D*
0 0
reagovat

Psema

Tady se řeší ty nový, a ty taky nemaj podporu PS2/one her ;)
512829
Tady se řeší ty nový, a ty taky nemaj podporu PS2/one her ;)
Psema
0 0
reagovat
40Gb hlavně nemá (pro mě) zásadní kompatibilitu se staršíma PS hrama. Neumim si představit, že bych si nemohl zahrát 24:The game na svým fajnovým stroji. :D
512469
40Gb hlavně nemá (pro mě) zásadní kompatibilitu se staršíma PS hrama. Neumim si představit, že bych si nemohl zahrát 24:The game na svým fajnovým stroji. *:D*
0 0
reagovat
Nebylo mi nekomu k neceme toto? link Ja si to objednal z Amazonu, ale nez to stacili poslat, vysla reedice a ta uz je pouze region 1 USA a Canada ONLY, takze treba, kdyby to chtel nekdo na PC... A samozrejme info uz o tom neposlali...
512471
Nebylo mi nekomu k neceme toto? http://www.amazon.com/Digital-Video-Essentials-Basics-Blu-ray/dp/B000V6LST0/ref=pd_bbs_sr_1?ie=UTF8&s=dvd&qid=1220370857&sr=8-1 Ja si to objednal z Amazonu, ale nez to stacili poslat, vysla reedice a ta uz je pouze region 1 USA a Canada ONLY, takze treba, kdyby to chtel nekdo na PC... A samozrejme info uz o tom neposlali...
0 0
reagovat

Karbous

Procák je úplně stejný, RSX grafika je nyní dělaná menším výrobním procesem, což snižuje odběr.
Jestli znovu vyměnili chlazení pochybuju, ale vyměnili ovladač za Dualshock 3;)
512468
Procák je úplně stejný, RSX grafika je nyní dělaná menším výrobním procesem, což snižuje odběr. Jestli znovu vyměnili chlazení pochybuju, ale vyměnili ovladač za Dualshock 3*;)*
Karbous
0 0
reagovat
jo, je jich spousta. jiny chlazeni, vaha, odber, jinak delany procesory...doporucuju googlit. nebo pro porovnani mrkni na americky verze
link
512467
jo, je jich spousta. jiny chlazeni, vaha, odber, jinak delany procesory...doporucuju googlit. nebo pro porovnani mrkni na americky verze http://gizmodo.com/5041839/the-playstation-3-in-a-handy-model-comparison-chart
0 0
reagovat
Chtěl jsem se zeptat, je nějaký rozdíl mezi 40GB a tou novou 80GB PS3, kromě velikosti disku?
512466
Chtěl jsem se zeptat, je nějaký rozdíl mezi 40GB a tou novou 80GB PS3, kromě velikosti disku?
0 0
reagovat
Jo Lego SW, to je nářer. Ani nevím, co se mi líbí víc, zda samotné hraní, nebo legrační videa:D:+
512465
Jo Lego SW, to je nářer. Ani nevím, co se mi líbí víc, zda samotné hraní, nebo legrační videa*:D**:+*
0 0
reagovat
to Fluke: jo, zavod beru, musime se na nekdy domluvit! to Silence: jj, na PC jsem hral original trilogy, ale jen sam, Indyho jsem tez zkousel ve dvou a libilo se, takze neni co resit ;)
512464
to Fluke: jo, zavod beru, musime se na nekdy domluvit! to Silence: jj, na PC jsem hral original trilogy, ale jen sam, Indyho jsem tez zkousel ve dvou a libilo se, takze neni co resit *;)*
0 0
reagovat

Psema

Zá jo koupil za tři kila i s poštovným, takže sem s obsahem spokojenej za tu cenu:D Zatím si ho klidně nech, domluvíme se s t007 a uděláme závod:))
512423
Zá jo koupil za tři kila i s poštovným, takže sem s obsahem spokojenej za tu cenu*:D* Zatím si ho klidně nech, domluvíme se s t007 a uděláme závod*:))*
Psema
0 0
reagovat
terminator: Jako obě trilogie Lego SW jsme hráli s bráchou na PC a je to bomba. Včera jsem si stáhnul demo na Lego Indyho na PS3 a dokážu si představit, že to nebude o moc horší zábava... celkem dlouhý level a spousta pěkných vychytávek... :D
512422
terminator: Jako obě trilogie Lego SW jsme hráli s bráchou na PC a je to bomba. Včera jsem si stáhnul demo na Lego Indyho na PS3 a dokážu si představit, že to nebude o moc horší zábava... celkem dlouhý level a spousta pěkných vychytávek... *:D*
0 0
reagovat

Fluke

Ten Motostorm ve ctyrech by sel, jsem si toho vsimnul az nyni ;) to Psema: lego Jonese beru hned, stejne tak jako Star Wars, je na hutu za 17 a ve dvou je to fakt svanda :))
512421
Ten Motostorm ve ctyrech by sel, jsem si toho vsimnul az nyni *;)* to Psema: lego Jonese beru hned, stejne tak jako Star Wars, je na hutu za 17 a ve dvou je to fakt svanda *:))*
Fluke
0 0
reagovat
Fluke: mě teda Motorstorm těžce neba. (aspoň ne samotnýho) To ho klidně střelim stčkovi s koupim si... no třeba Lego Jonese.:D
512413
Fluke: mě teda Motorstorm těžce neba. (aspoň ne samotnýho) To ho klidně střelim stčkovi s koupim si... no třeba Lego Jonese.*:D*
0 0
reagovat
Diky za tip, vypada slusne a fakt hezky! ;)
512396
Diky za tip, vypada slusne a fakt hezky! *;)*
0 0
reagovat

t007

link osobně bych se nebál tohodle HP, Turion64X2 je nastejno jako C2D, 3GB paměti, Vista Bussines, integrovaná grafika, která není od Intelu!, váha 2.5KG, velká výdrž na baterie a dost reprezentační šasi.
512335
http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=58481 osobně bych se nebál tohodle HP, Turion64X2 je nastejno jako C2D, 3GB paměti, Vista Bussines, integrovaná grafika, která není od Intelu!, váha 2.5KG, velká výdrž na baterie a dost reprezentační šasi.
t007
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se