Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum DOMÁCÍ KINO

příspěvky 16701 - 16720 Napsat příspěvek

xMort

Ty jo, za 2500kc bych si HD-DVD poridil na pamatku ;)
488862
Ty jo, za 2500kc bych si HD-DVD poridil na pamatku *;)*
xMort
0 0
reagovat

to: ten ktery dela dest

jeste jsem se s bonusovym DVD strawars, ve kterem by byla ceska lokalizace nsetkal
488813
jeste jsem se s bonusovym DVD strawars, ve kterem by byla ceska lokalizace nsetkal
to: ten ktery dela dest
0 0
reagovat
VŠECHNY bonus dvd Star Wars jsou BEZ cz podpory...
488812
VŠECHNY bonus dvd Star Wars jsou BEZ cz podpory...
0 0
reagovat
Bohužel na bonus DVD je to komplet bez CZ titulků.
488810
Bohužel na bonus DVD je to komplet bez CZ titulků.
0 0
reagovat
mate někdo Star Wars komplet stare trilogie s bonus dvd ?
je tam na tom bousovym DVD všude česká lokalizace ?(cz titulky aspon)
488809
mate někdo Star Wars komplet stare trilogie s bonus dvd ? je tam na tom bousovym DVD všude česká lokalizace ?(cz titulky aspon)
0 0
reagovat
presne tak. jakmile je R0, tak prehraje jakykoliv DVDcko
488802
presne tak. jakmile je R0, tak prehraje jakykoliv DVDcko
0 0
reagovat

2 st39.6

Cili si staci jen ohlidat, aby byl prehravac region free?
488801
Cili si staci jen ohlidat, aby byl prehravac region free?
2 st39.6
0 0
reagovat
televize jo, u dvd playeru je to vic problem regionalniho kodovani
488800
televize jo, u dvd playeru je to vic problem regionalniho kodovani
0 0
reagovat
Kdyz uz se tu nakouslo NTSC a PAL, u DVD by to nemel byt problem ne? Co jsem koukal ,tak vetsina prehravacu i televizi podporuji oboji. Nebo se pletu? Diky
488799
Kdyz uz se tu nakouslo NTSC a PAL, u DVD by to nemel byt problem ne? Co jsem koukal ,tak vetsina prehravacu i televizi podporuji oboji. Nebo se pletu? Diky
0 0
reagovat
A hlavně u HD je to už absolutně jedno, jelikož je to nová norma a pal/ntsc jsou normy původně analogové... Na dvd je jen jejich digitální obraz (ne ten, co myslíte) a ten se musí převádět zpátky na analog... Teda musel... ;) Na starých crtčkách...
488788
A hlavně u HD je to už absolutně jedno, jelikož je to nová norma a pal/ntsc jsou normy původně analogové... Na dvd je jen jejich digitální obraz (ne ten, co myslíte) a ten se musí převádět zpátky na analog... Teda musel... ;) Na starých crtčkách...
0 0
reagovat
jj, to sem si myslel ale radsi se zeptam abych nekoupil neco co me pak nepovali, diky
488787
jj, to sem si myslel ale radsi se zeptam abych nekoupil neco co me pak nepovali, diky
0 0
reagovat
NTSC je Amerika, PAL je Evropa, stačí?:)
488786
NTSC je Amerika, PAL je Evropa, stačí?:)
0 0
reagovat
Jo, a este neco, nevite nahodou jak je to s tema normama PAL a NTSC? Jestli me u nas v ČR normalne pojedou ty hry koupeny v UK?
488785
Jo, a este neco, nevite nahodou jak je to s tema normama PAL a NTSC? Jestli me u nas v ČR normalne pojedou ty hry koupeny v UK?
0 0
reagovat
OK, diky moc
488784
OK, diky moc
0 0
reagovat
Obě vyzkoušené, osvědčené a kvalitní:)
488781
Obě vyzkoušené, osvědčené a kvalitní:)
0 0
reagovat
PigNick: link link
488778
PigNick: http://www.gameplay.co.uk/ http://www.game.co.uk/
0 0
reagovat
To už si snad děláš pr*el.
488768
To už si snad děláš pr*el.
0 0
reagovat
Zdar, nevite pls nekdo jak se da objednat nakej film na blu-ray pres Amazon? Kdyz sem to zkousel tak me to dycky napsalo ze do Ceske Republiky to nemouzou dorucit ale pritom uz sem mockrat slysel ze si spousta lidi objednava normalne pres Amazon DVD a podobne. diky
488766
Zdar, nevite pls nekdo jak se da objednat nakej film na blu-ray pres Amazon? Kdyz sem to zkousel tak me to dycky napsalo ze do Ceske Republiky to nemouzou dorucit ale pritom uz sem mockrat slysel ze si spousta lidi objednava normalne pres Amazon DVD a podobne. diky
0 0
reagovat
Skladové zásoby HD-DVD zásoby přehrávačů řeší Toshiba tak, že je prodává jako DVD přehrávače s extra featurama navíc. Až je mi jich líto..
článek
488761
Skladové zásoby HD-DVD zásoby přehrávačů řeší Toshiba tak, že je prodává jako DVD přehrávače s extra featurama navíc. Až je mi jich líto.. [link="http://avmania.zive.cz/Aktuality/Jak-konci-HD-DVD-aneb-ponizeni-a-vymena/sr-1-sc-4-a-795/default.aspx"]článek[/link]
0 0
reagovat

x360 s BRD

Jako bych to neříkal8)
488728
Jako bych to neříkal*8)*
x360 s BRD
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se