pojdme a pobavme se o odkloneni od júesendej a zamereni se na zajimavejsi filmove trhy, treba mexicke, indicke a dzibutske. jiste nam nabidnou filmove lahudky nemene hodnotne nez hollywoodska animovana okurkova sezona....boring...vypada to ze spustili microsoft animaac movie generator a producenti na nej stojej frontu s dyvkama
|
reagovat
|
( rezacka jako blazen)
smekám ... p.s. nepasuje vám tenhle film do V.I.M. ? mě teda rozhodně ( a to i přes to , že už tam Mann jeden film má ) 