Carlito
Taky jsem se na Heat nedávno díval - příprava na VICE. Taky doufám časem v V.I.M., ale nechci na MZ tlačit ;). Ještě si chci jednou dát Collateral a bude hotovo.
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|

smekám ... p.s. nepasuje vám tenhle film do V.I.M. ? mě teda rozhodně ( a to i přes to , že už tam Mann jeden film má ) |
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
)|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|



|
reagovat
|