
Spazz
urcite nejsi jediny. ja mam taky nejoblibenejsi spolecenstvo. A navrat krale mne taky nijak moc nesedl, videl jsem ho "pouze" 8x. 

|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
Ale taky by mě zajímaly konkrétní pohnutky, proč ne ...|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|