Ikonka musí být přesně o rozměrech 40x50px... všech 40 příspěvků na toto téma mažu a žádám přítomné, ať tu místo tapetování příště raději bombardují můj vzkazník. Díky :)
|
reagovat
|
|
reagovat
|
pravda je, že jsem se naštvala, počkala na nyní už ex a ten mi tam tu ikonku nějak dal, jak to nemám ponětí...|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|


|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|