Bude to v televizi... imho to bude i na netu :-)
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
ale už se těším na Vaší individuální obhajobu, protože si myslím, že Revolution si jí ani nezaslouží. nějak vyznívá do prázdna. tak hodně štěstí
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
A přísahám ti že s trailerem na Piráty2 a Supermanem budu mlčet... 
|
reagovat
|