
Shushika: Reloaded a Revolutions ma bavili, mám ich na DVD, o tom potom. Nálet "chobotničiek" je najväčšie sci-fi-anime-bla-bla maso vôbec, nech sa idú SW vysrať. Ale ku koncu už mi fakt prišlo, že nevedia "kudy-kam" a tak ich zlikvidovali, nejako to narýchlo ukecali a zbohom. Netvrdím, že som to nepochopil. Práveže som čakal nejakú zaujímavejšiu, prekvapivejšiu pointu. Ale čo chceš odo mňa, mne sa páčili Sin City a Domino a ľuďom, čo ich nepochopili, by som vedel hodiny vysvetľovať, prečo sú to skvelé, výnimočné filmy. 

|
reagovat
|

