Ačkoliv mě ten film zaujal a beru ho naprosto vážně, scénu s pojízdnym Washingtonem bych ocenil jako nevtipnější roku.
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
jestli to pomuze, jednicku jsem videl 
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|