IMO je to dobře, protože se tomu (doufám) věnoval J.J. naplno a jestli to bude stejně luxusní jako první 2 řady (především 2.) Aliasu, vůbec se nebudu zlobit ;) A jen tak btw.. za pozvolna se snižující kvalitu 4. a 5. řady ALIAS může Tom Cruise, protože naverboval Jaye do svého projektu a on se nemohl naplno věnovat svému dítku. Zčásti za to může sám J.J., protože se začal patlat s nějakym hloupym ostrovem kdesi v oceánu.. na úkor špiónů! :)
|
reagovat
|
Ale je to škoda. Já se hádat s nikým nechci, ale bylo tu napsané že se můžeme ke každému tomu filmu vyjádřit a tak jsem tam napsal co si o tom myslím... No nic 


No řekněte sami... Záběry jako počáteční záběr na páru a z ní se nořící kamion, nebo ve 34 vteřině průlet kamery kolem konce návěsu u kamionu a nebo v 53 vteřině kdy kamion jede v záběru před oranžovým sluncem... No nejsou to skvostné záběry?? Já jsem z toho úplně hotovej!!! 