uaaa... prestante nebohemu BRku furt prznit ten nazev... uz nevim kolikrat jsem slysel "Battle Royal"... je to k nevydrzeni. ;)))
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|



|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
a btw co to tu mate za sutaz? To sa mozem zapojit aj ja? |
reagovat
|
|
reagovat
|