a co takhle East 17, 247, 2 Unlimited, 2 Brothers on the fourth floor, Mc Eric a Barbara,...? To byly teprv pecky
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|


|
reagovat
|
|
reagovat
|

Taky to musím časem naházet do compu.|
reagovat
|
fcera sem presouval dvdcka do jiny skrine, pac uz se mi jinam nevesly a nasel sem stary audio kazety. Nejhustsi tituly, co sem kdy mel - prvni Smoulove, Pisnicky z Rosy, Zelvy Ninjove, Kubula a Kubikula a podobny pecky svyho mladi. Ted to vsechno soupu do kompu, pac tohle se proste musi zachovat!! Co ste poslouchali jako maly caparti vy?|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
Kdyý zavadím já dám též vědět... 
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|