...idem
Slabota. Mám pocit, že neexistuje, že tu nič nevzniká. Réžia sa otvára raz za dva roky a berú tam 5-6 ľudí. Bol som ne jednej prednáške Dušana Hanáka na filmovke v BA a bolo tam kopec mladých ľudí, plných entuziazmu a energie do filmovej tvorby. By ma zaujímalo čo sa s nimi deje, po škole. Nemajú do čoho pichnúť, lebu tu nič nieje...
|
reagovat
|
ne, ze bych proti Slovakum neco mel nebo s ejim posmival, ale vy se fakt porazite sami... jen tim, ze vite, ze "zase prohrajeme, co " 


