Ale rychle jsem si přivykl. Desing je moc moc cool (i když na mě působil napřed chladně), stejně jako vše ostatní- obrat o 180°, ale k lepšímu. Good night and Good luck ;)))MovieZone
Musím Vás lidičky z Trailerzone pochválit. Z počátku mi ta metamorfóza úplně vyrazila dech
Ale rychle jsem si přivykl. Desing je moc moc cool (i když na mě působil napřed chladně), stejně jako vše ostatní- obrat o 180°, ale k lepšímu. Good night and Good luck ;)))
Ale rychle jsem si přivykl. Desing je moc moc cool (i když na mě působil napřed chladně), stejně jako vše ostatní- obrat o 180°, ale k lepšímu. Good night and Good luck ;)))|
reagovat
|

. to by mě imfe zajímalo, proč jsi nepoužil svého (kultovního) smajlíka v předchozím příspěvku ;)

