KKKT
Dete se radsi poradne vyspat a neotravujte sem se zeptal ktery film je lepsi pribehem ( a ne ktery ma lepsi zvuk nebo co at si to v kine uziju ) chcu videl dobry film a nepotrebuju k tomu kino . A radsi si stahnu DIVx a kdyz se mi to bude libit tak DVD ! a neprosil jsem o nejake nazory !! jjo a jsem chudak takhle stahuvat kdyz stahnu 20 GB mesicne filmu a potom 700 mb je to na co se rad podivam
|
reagovat
|
.


