Jo a chtel jsem se jeste optat, jestli se nekdo chystate shlidnout peklo se jmenem Revenge of the Sith na pulnocni premiere,kterou chysta cswu??? Takova ta pro fajnsmekry :)
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|