kfk
Je videt, ze si na nektery veci porad moc malej... :-) A k tomu hudebnimu videu - to je chyba tak maximalne v ramci hodnoceni na TZ, protoze jinak je to jen takova doplnkova blbinka, stezejni je ten trailer (kterej na hudbu strihanej je a paradne).
|
reagovat
|


