ehm
ty zmeny sou moc hezky, congrats, ale...mate nejak rozlezly framy nebo co. Kdyz si dam detail jakehokoli filmu, tak mam popis filmu, pak dlooooouhou mezeru az na konec list a pak zbytek...delali vam to prece firefoxy a opery, ne? ted to dela i IE :) nekde je chyba
|
reagovat
|


