loco
je fakt, ze puvodni SW taky dopadly tak bidne, pritom byly tak bozsky rozjety. doufam, ze se to ted otoci a ze lucas ve trojce predvede neco poradnyho.ty tv spoty vypadaj fakticky skvele, akorat ten grievous se mi zacina libit cim dal tim min...
|
reagovat
|


