jak sem tak cetl
vase prispevky na csfd, tak mne to malem az odradilo. To ze to bude prilisne staticky bylo jasny uz z ukazky z comiconu, ostatne i ukazky tomu nasvedcovaly (zkuste si to pustit bez ty bombasticky hudby a hned to dostane jiny rozmery). To ze tam nebude trailersong /ted nevim, jaxe to menuje/ sem vedel uz kdyz sem videl jak bude vypadat sndtrck prebal, takze to mne neprekvapi. Sice to nebude nad ctyri hvezdicky, ale stejne se nemuzu ubranit pocitu, ze i pres kostrbatost to bude bomba...a nekde sem cetl, ze Tarantino po shlednuti prohlasil, ze je to skvely...nojo, jenze on byl dycky takovej divnej...ale dycky v dobrym slova smyslu.
|
reagovat
|


