Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 54781 - 54800 Napsat příspěvek

Entourage

Zas jednou krásnej díl. Ten závěr mě úplně ničil. :+

btw. Ten trailer na Maxe Payna v pozadí byl fakt nenápadnej :D
508386
Zas jednou krásnej díl. Ten závěr mě úplně ničil. *:+* btw. Ten trailer na Maxe Payna v pozadí byl fakt nenápadnej *:D*
Entourage
0 0
reagovat
tak jsem konecne videl paty dil fringe. a byl to nejslabsi dil cele serie. a nebo to bylo tim ze me chytalo spani :)
508378
tak jsem konecne videl paty dil fringe. a byl to nejslabsi dil cele serie. a nebo to bylo tim ze me chytalo spani *:)*
0 0
reagovat
No já ho určitě zkusím Crusoa :-)
508368
No já ho určitě zkusím Crusoa :-)
0 0
reagovat

Verbst

Chystá, copak si neviděl upoutávku na Christmas special8)
508358
Chystá, copak si neviděl upoutávku na Christmas special*8)*
Verbst
0 0
reagovat
Hmm, tak na Crusoa se uz ptat asi nebudu :D
508357
Hmm, tak na Crusoa se uz ptat asi nebudu *:D*
0 0
reagovat

Cloudy

Mě stačil trailer, abych věděl, že se s tím nemám zahazovat ani jeden díl..
508356
Mě stačil trailer, abych věděl, že se s tím nemám zahazovat ani jeden díl..
Cloudy
0 0
reagovat
serial Crusoe dnes ztratil jednoho neplaticiho divaka. pojeti Robinsona Crusoe jakozto nadaneho inzenyra, ktery z jedine sirky postavi na ostrove supermarket je mozna zajimave, ale vede k otazce, proc si pri tom debilnim scenari a nesetrnem herectvi nepostavi radeji flotilu a neodpluje domu.
508354
serial Crusoe dnes ztratil jednoho neplaticiho divaka. pojeti Robinsona Crusoe jakozto nadaneho inzenyra, ktery z jedine sirky postavi na ostrove supermarket je mozna zajimave, ale vede k otazce, proc si pri tom debilnim scenari a nesetrnem herectvi nepostavi radeji flotilu a neodpluje domu.
0 0
reagovat

Doctor Who

Chtel bych se zeptat. Chysta se pata rada?
508352
Chtel bych se zeptat. Chysta se pata rada?
Doctor Who
0 0
reagovat

Bagr007

No tak to mě taky naštvalo, jen sem z toho dostal hlad:D Ale jo souhlas, škoda že se takové nedělají i u nás?) Jinak se spíš hledám. Ten posledmí díl na mě působil zmateně (stěhovat vs. nestěhovat, do toho střih do budoucna).

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!SPOILER: ale jsem zvědavý na Barnyho a Robin!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
508499
No tak to mě taky naštvalo, jen sem z toho dostal hlad*:D* Ale jo souhlas, škoda že se takové nedělají i u nás*?)* Jinak se spíš hledám. Ten posledmí díl na mě působil zmateně (stěhovat vs. nestěhovat, do toho střih do budoucna). !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!SPOILER: ale jsem zvědavý na Barnyho a Robin!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Bagr007
0 0
reagovat
Při srovnání s první a druhou sérkou ta čtvrtá působí žalostně, pořád se ale na to dá celkem slušně koukat, IMHO lepší už to nebude, ale buďme rádi alespoň za to..
508498
Při srovnání s první a druhou sérkou ta čtvrtá působí žalostně, pořád se ale na to dá celkem slušně koukat, IMHO lepší už to nebude, ale buďme rádi alespoň za to..
0 0
reagovat
sohaj: Já teda nevim jak ty, ale u toho 4. dílu jsem se válel smíchy. :D Hamburgery způsobili hlad a silnou závist, že u nás se nedělají tak krásně velké s velkými kusy rajčátek a cibulky a ... ?):D
508497
sohaj: Já teda nevim jak ty, ale u toho 4. dílu jsem se válel smíchy. *:D* Hamburgery způsobili hlad a silnou závist, že u nás se nedělají tak krásně velké s velkými kusy rajčátek a cibulky a ... *?)**:D*
0 0
reagovat

HIMYM - spoilery

Tak už jsem konečně dohnal sledovací manko:) No čtvrtá série se zatím rozjiždí pomaleji. Kdo ví, čím to... Docela mě naštval ten díl s hamburgerama. Jednak ho považuji za nejslabší díl ze všech sérií (když teda nepočítám ten líbánskovský prequel). A taky mi vůbec nesedí v návaznosti na závěr předchozího dílu:) NO doufám, že se to zlepší a já se opět začnu válet smíchy po zemi:D
508496
Tak už jsem konečně dohnal sledovací manko:) No čtvrtá série se zatím rozjiždí pomaleji. Kdo ví, čím to... Docela mě naštval ten díl s hamburgerama. Jednak ho považuji za nejslabší díl ze všech sérií (když teda nepočítám ten líbánskovský prequel). A taky mi vůbec nesedí v návaznosti na závěr předchozího dílu:) NO doufám, že se to zlepší a já se opět začnu válet smíchy po zemi*:D*
HIMYM - spoilery
0 0
reagovat
JJ, je to trosku pomalejsi, ale zatim jsem neusinal ;)
508495
JJ, je to trosku pomalejsi, ale zatim jsem neusinal *;)*
0 0
reagovat
ja prubezne pousinavam u kazdeho dilu fringe, s vyjimkou 1x04 ten se snazil neco rozjet, je chyba, ze v tom zatim nepokracujou...
508494
ja prubezne pousinavam u kazdeho dilu fringe, s vyjimkou 1x04 ten se snazil neco rozjet, je chyba, ze v tom zatim nepokracujou...
0 0
reagovat
hmm tak i nejaka kritika na sga, to neni mozne. to by se melo nekam napsat, pro zaznamenani pristim generacim:D
508455
hmm tak i nejaka kritika na sga, to neni mozne. to by se melo nekam napsat, pro zaznamenani pristim generacim*:D*
0 0
reagovat

SGA 4x11 spoilery

No opožděně přicházm s hodnocením jedenáctého dílu. No jsem z toho trochu na rozpacích. Musím přiznat, že po bombastické desítce jsem čekal stejný nářez. Ale něco tomu chybělo. Ta vesmírna minibitva byla pohledná, ALE musím řijit i s KRITIKOU!!!! Přijde mi docela divné, že tak skvěle vyspělá rasa, která podnikla precizní útok na Atlantis, takhle snadno prohrála s takovou herkou lodí:o No nicméně musím přiznat, že je to snad poprvé, kdy nefandím lide, ale Asgardům. Jsou to sympaťáci?)

Jinak nvím nevím, ale mám obavy, že tvůrci mají menší problém s dalšími díly. Do konce zbývá devt dílů a je až příliš mnoho věcí na vyřešení: Michael, Wraitové, Asgardi. NO obávám se, aby to nedopadlo jak u závěru desítky SG-1:o
508453
No opožděně přicházm s hodnocením jedenáctého dílu. No jsem z toho trochu na rozpacích. Musím přiznat, že po bombastické desítce jsem čekal stejný nářez. Ale něco tomu chybělo. Ta vesmírna minibitva byla pohledná, ALE musím řijit i s KRITIKOU!!!! Přijde mi docela divné, že tak skvěle vyspělá rasa, která podnikla precizní útok na Atlantis, takhle snadno prohrála s takovou herkou lodí*:o* No nicméně musím přiznat, že je to snad poprvé, kdy nefandím lide, ale Asgardům. Jsou to sympaťáci*?)* Jinak nvím nevím, ale mám obavy, že tvůrci mají menší problém s dalšími díly. Do konce zbývá devt dílů a je až příliš mnoho věcí na vyřešení: Michael, Wraitové, Asgardi. NO obávám se, aby to nedopadlo jak u závěru desítky SG-1*:o*
SGA 4x11 spoilery
0 0
reagovat
bender: no a pak budes nakonec mile prekvapenej:D
508451
bender: no a pak budes nakonec mile prekvapenej*:D*
0 0
reagovat
a to jsem se na paty dil tolik tesil. ale jak to tady ctu moje nadseni pomalinku klese k bodu mrazu
508444
a to jsem se na paty dil tolik tesil. ale jak to tady ctu moje nadseni pomalinku klese k bodu mrazu
0 0
reagovat
Já jsem u posledního Fringe usnul :) Testoval jsem novou pohovku a v bytě bylo krásně teplo a chrrrrrrrr :D
508433
Já jsem u posledního Fringe usnul :) Testoval jsem novou pohovku a v bytě bylo krásně teplo a chrrrrrrrr *:D*
0 0
reagovat
Sakra, možná bych si měl ten 4. díl znovu pustit. Když jsem na něj koukal, tak můj nedostatek spánku dosahoval kritické meze a tudíš si toho z něj moc nepamatuju. :D
508431
Sakra, možná bych si měl ten 4. díl znovu pustit. Když jsem na něj koukal, tak můj nedostatek spánku dosahoval kritické meze a tudíš si toho z něj moc nepamatuju. *:D*
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se