Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 54741 - 54760 Napsat příspěvek

psema

smallville musim proste dokoukat. je to neco jako sg-1 takova ta srdcovka. ale abych se tady pozastavil na kvalitou osme serie. tak zas tak moc shitovska neni. ta predchozi byla teda mnohonasobne vice.
507577
smallville musim proste dokoukat. je to neco jako sg-1 takova ta srdcovka. ale abych se tady pozastavil na kvalitou osme serie. tak zas tak moc shitovska neni. ta predchozi byla teda mnohonasobne vice.
psema
0 0
reagovat

Luc44

Zrovna jsem dokoukal druhou epizodu. Lepší než na první. Vzalo si to hodně velkou inspiraci z britského Jekylla, který je o dost lepší, ale dá se to. Takže bych doporučil spíš jeho.
507576
Zrovna jsem dokoukal druhou epizodu. Lepší než na první. Vzalo si to hodně velkou inspiraci z britského Jekylla, který je o dost lepší, ale dá se to. Takže bych doporučil spíš jeho.
Luc44
0 0
reagovat
Pauza sitcomovejch tahounů zamrzela, ale Gossipka bohatě vynahrazuje. Závěrečná míchačka zase špičková 8)

btw. Co si to Jenny k*rva udělala s vlasama? Buffy hairstyle číslo 34? Nooot ok...
507575
Pauza sitcomovejch tahounů zamrzela, ale Gossipka bohatě vynahrazuje. Závěrečná míchačka zase špičková *8)* btw. Co si to Jenny k*rva udělala s vlasama? Buffy hairstyle číslo 34? Nooot ok...
0 0
reagovat
urcite
507574
urcite
0 0
reagovat
Sakra, když má člověk volno, tak musí mít zrovna HIMYM i BBT pauzu :(. Jinak kouká někdo na toho Slatera v My own worst enemy? stojí to za zkoušku?
507573
Sakra, když má člověk volno, tak musí mít zrovna HIMYM i BBT pauzu *:(*. Jinak kouká někdo na toho Slatera v My own worst enemy? stojí to za zkoušku?
0 0
reagovat

Psema

Na Sville koukám no... A i když to není úplně marný, už by to mohlo skončit. :)
507562
Na Sville koukám no... A i když to není úplně marný, už by to mohlo skončit. *:)*
Psema
0 0
reagovat
Entourage opět na vrcholu. Frank Darabont rulez.:D:+
507560
Entourage opět na vrcholu. Frank Darabont rulez.*:D**:+*
0 0
reagovat
stčko: ale houby... vesnice je konečně pryč a Welling si zase nechal trochu moc napumpovat svaly. Co chceš víc?:D
507556
stčko: ale houby... vesnice je konečně pryč a Welling si zase nechal trochu moc napumpovat svaly. Co chceš víc?*:D*
0 0
reagovat
smallville ... stale sux :D. ale samozrejme to porad sleduju, i kdyz jen jednim ockem
507555
smallville ... stale sux *:D*. ale samozrejme to porad sleduju, i kdyz jen jednim ockem
0 0
reagovat
Nejen že s tím operoval, on ji s tím i osouložil :D
507553
Nejen že s tím operoval, on ji s tím i osouložil *:D*
0 0
reagovat
btw. Chicago hope a ER hadr, ukázka na ordinaci růžový zahrady ruluje:
Langmajer: "Úplně přestávám vidět."
Sestřička: " Ty si s tím i operoval?"
:D:D
507552
btw. Chicago hope a ER hadr, ukázka na ordinaci růžový zahrady ruluje: Langmajer: "Úplně přestávám vidět." Sestřička: " Ty si s tím i operoval?" *:D**:D*
0 0
reagovat

Life 205

Charlie zase ruluje:+ a já nevím, ten náčelník mi připadá čím dál lepší, po tom vzkazu Reese do chatu a ten vážnej obličej plus hláška o bejvalkách..málem jsem spadnul ze židle;)

Musím, ale uznat, že se to rozmělňuje. V první sérce je jasně vidět náznak minisérie, zato druhá chce působit jako klasická detektivka...sám nevím jestli mi to vadí nebo ne:)
507551
Charlie zase ruluje*:+* a já nevím, ten náčelník mi připadá čím dál lepší, po tom vzkazu Reese do chatu a ten vážnej obličej plus hláška o bejvalkách..málem jsem spadnul ze židle*;)* Musím, ale uznat, že se to rozmělňuje. V první sérce je jasně vidět náznak minisérie, zato druhá chce působit jako klasická detektivka...sám nevím jestli mi to vadí nebo ne*:)*
Life 205
0 0
reagovat
o.k.
507545
o.k.
0 0
reagovat
Btw. kouká ještě někdo (stčko, scroochy?) na Smallville. Nevím, ale zase mě to strašně chytlo. :D
507544
Btw. kouká ještě někdo (stčko, scroochy?) na Smallville. Nevím, ale zase mě to strašně chytlo. *:D*
0 0
reagovat
Bo X Be: neber to jako urážku nebo tak. Trochu ve mně vykumulovala ta místní mánie pomlouvat HIMYM na úkor (imho) slábnoucího BBT.;)
507542
Bo X Be: neber to jako urážku nebo tak. Trochu ve mně vykumulovala ta místní mánie pomlouvat HIMYM na úkor (imho) slábnoucího BBT.*;)*
0 0
reagovat
tak zas proti tomu gustu 8) smažu i to svoje pozastavení z 21:35.... tak nějak....to jde asi mimo mě, protože jinak by mi ten Psemův koment zněl jako nafouknutý žabí kvák...
507541
tak zas proti tomu gustu *8)* smažu i to svoje pozastavení z 21:35.... tak nějak....to jde asi mimo mě, protože jinak by mi ten Psemův koment zněl jako nafouknutý žabí kvák...
0 0
reagovat
so be it.;)
507539
so be it.*;)*
0 0
reagovat
jj, už jsem Psemu chválil o dvě fora vpravo ;), na druhou stranu by člověk čekal, že bude nejen na koni ale i nad věcí :)
507538
jj, už jsem Psemu chválil o dvě fora vpravo *;)*, na druhou stranu by člověk čekal, že bude nejen na koni ale i nad věcí *:)*
0 0
reagovat
Luc: Psema má 90.33%, Psema je na koni.:D;)
507536
Luc: Psema má 90.33%, Psema je na koni.*:D**;)*
0 0
reagovat
Psema je v ráži :D
507534
Psema je v ráži *:D*
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se