Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 54761 - 54780 Napsat příspěvek
KarelR: Vidím, že koukáš na úplně stejný seriály jako já:D;)
508163
KarelR: Vidím, že koukáš na úplně stejný seriály jako já*:D**;)*
0 0
reagovat
Je to celkem fajn, konečně zase jednou není celý díl plný flashbacků... plus samozřejmě Barney a instruktorka jógy... :D
508162
Je to celkem fajn, konečně zase jednou není celý díl plný flashbacků... plus samozřejmě Barney a instruktorka jógy... *:D*
0 0
reagovat
To úterý je fakt smrtící :D

TBBT - Slabší, ale Sheldon za volantem byl bezkonkurenční :)
HIMYM - Yes! Probuzení po slabším rozjezdu. "Žádná předehra" :D
GG - Pecka jako obvykle. Navíc konečně sváděj dohromady moje největší oblíbence, Chucka a Vanessu, takže :+
Chuck - Druhá sezóna zatím apeluje na nejlepší nenáročnou oddechovku sezóny a čtvrtej díl to jenom potvrzuje. Jenom... to jako Caseyho okamžitě přijmou do libovolný restaurace? :D
508160
To úterý je fakt smrtící *:D* TBBT - Slabší, ale Sheldon za volantem byl bezkonkurenční :) HIMYM - Yes! Probuzení po slabším rozjezdu. "Žádná předehra" *:D* GG - Pecka jako obvykle. Navíc konečně sváděj dohromady moje největší oblíbence, Chucka a Vanessu, takže *:+* Chuck - Druhá sezóna zatím apeluje na nejlepší nenáročnou oddechovku sezóny a čtvrtej díl to jenom potvrzuje. Jenom... to jako Caseyho okamžitě přijmou do libovolný restaurace? *:D*
0 0
reagovat
dost prima dil, ale docela uz zacinaji vaznit, cim dal vic ubyva humoru imho
508159
dost prima dil, ale docela uz zacinaji vaznit, cim dal vic ubyva humoru imho
0 0
reagovat
Luc44: Jseš slabej, musíš napsat, že je to nejlepší díl ze všech. :D:D
508157
Luc44: Jseš slabej, musíš napsat, že je to nejlepší díl ze všech. *:D**:D*
0 0
reagovat

HIMYM - they are BACK!

Ehm ala Ravenhorn - nejlepší díl HIMYM - 4. série :+ :+ :+
508156
Ehm ala Ravenhorn - nejlepší díl HIMYM - 4. série *:+* *:+* *:+*
HIMYM - they are BACK!
0 0
reagovat
Jsem nahodou zapnul Simpsonovi a zrovna ten super dil s Richarden Deanem Anderson a plno parodii na MacGuyvera a Stargate, no a prepnu na Novu a tam SG-11. nebo 2. serie, jak objevovali Asgardy:D
508154
Jsem nahodou zapnul Simpsonovi a zrovna ten super dil s Richarden Deanem Anderson a plno parodii na MacGuyvera a Stargate, no a prepnu na Novu a tam SG-11. nebo 2. serie, jak objevovali Asgardy*:D*
0 0
reagovat
stellu meli vykopnout uz davno. sice tu herecku mam rada, ale jedine ve scrubd:D
508149
stellu meli vykopnout uz davno. sice tu herecku mam rada, ale jedine ve scrubd*:D*
0 0
reagovat
Psema: vážně to udělali? That´s awesome:D:+
508147
Psema: vážně to udělali? That´s awesome*:D**:+*
0 0
reagovat

asi mierny spoiler

Psema:Mne na nej iba vadilo to ze v podstate komicky zrusila celeho Teda. Teraz aspon bude (dufam) pokracovat v hladani The One.:+:+:)
508146
Psema:Mne na nej iba vadilo to ze v podstate komicky zrusila celeho Teda. Teraz aspon bude (dufam) pokracovat v hladani The One.*:+**:+**:)*
asi mierny spoiler
0 0
reagovat
Oh crap, vidím spoiler alert a stejně si to přečtu, ale radost mi to taky udělalo...

Homo novus byl imho "TBBT průměr" a u airbagu jsem vyprsknul smíchy, i když se to dalo čekat...
508144
Oh crap, vidím spoiler alert a stejně si to přečtu, ale radost mi to taky udělalo... Homo novus byl imho "TBBT průměr" a u airbagu jsem vyprsknul smíchy, i když se to dalo čekat...
0 0
reagovat

spoilers

Na Big Bang teď koukám a imho je slabší než obvykle.

Loki: já jsem hlavně rád, že poslali do háje Stellu. Ta blonďatá hříva mě už pomalu strašila ve snech.
508141
Na Big Bang teď koukám a imho je slabší než obvykle. Loki: já jsem hlavně rád, že poslali do háje Stellu. Ta blonďatá hříva mě už pomalu strašila ve snech.
spoilers
0 0
reagovat
Shledon na silnici taky nebyl špatnej :D
508140
Shledon na silnici taky nebyl špatnej *:D*
0 0
reagovat
Psema: jj suprovy diel, rozhodne najlepsi ze celej 4. serie a mozno aj z tretej.:D:D:+:+
508138
Psema: jj suprovy diel, rozhodne najlepsi ze celej 4. serie a mozno aj z tretej.*:D**:D**:+**:+*
0 0
reagovat
HIMYM je zpátky.:+:+:+:D
508136
HIMYM je zpátky.*:+**:+**:+**:D*
0 0
reagovat

Luc44

Hups, já se překlikl?) Přijměte mou hlubokou omluvu:)
508129
Hups, já se překlikl*?)* Přijměte mou hlubokou omluvu:)
Luc44
0 0
reagovat

sohaj

Jako tohle je výkřik do tmy už samo o sobě, ale postuntím do diskuze "seriály" jsi to opravdu umocnil :D
508128
Jako tohle je výkřik do tmy už samo o sobě, ale postuntím do diskuze "seriály" jsi to opravdu umocnil *:D*
sohaj
0 0
reagovat
Kurňa už by taky mohl vyjít nějaký ten teaser na Transformery:)
508127
Kurňa už by taky mohl vyjít nějaký ten teaser na Transformery*:)*
0 0
reagovat
Což potvrzuje, že nejsou cool, jinak by použili ehm... 8) :D
508104
Což potvrzuje, že nejsou cool, jinak by použili ehm... *8)* *:D*
0 0
reagovat
??? jeee tak to jsem nevidel. to me tak moc mrzi :D:D
508424
??? jeee tak to jsem nevidel. to me tak moc mrzi *:D**:D*
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se