Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 54721 - 54740 Napsat příspěvek

KarelR

Denise Richards s Rossem, to naprosto nemělo chybu.... Jedna z mála scén, který mě přišli v dabingu ještě vtipnější :)
507654
Denise Richards s Rossem, to naprosto nemělo chybu.... Jedna z mála scén, který mě přišli v dabingu ještě vtipnější :)
KarelR
0 0
reagovat
Love machine je klasika. :D
507647
Love machine je klasika. *:D*
0 0
reagovat
Přátelé: Bruce Willis [link], Ben Stiler [link], Denise Richards [link], Robin Williams a Billy Crystal [link] atd atd... ;)
507643
Přátelé: Bruce Willis [link="http://www.youtube.com/watch?v=2cWdUX9RLUA"][link][/link], Ben Stiler [link="http://www.youtube.com/watch?v=aD5oNvkhI-M"][link][/link], Denise Richards [link="http://www.youtube.com/watch?v=Ki1GZWT-iLQ"][link][/link], Robin Williams a Billy Crystal [link="http://www.youtube.com/watch?v=gTmxZ54ICtQ"][link][/link] atd atd... *;)*
0 0
reagovat
Což camea, ale on vlastně milionář Peter Becker to dotáhl až k režisérský sesly Iron mana, jsem si vždycky říkal, koho mi ten Jon Favreau připomíná :D
507639
Což camea, ale on vlastně milionář Peter Becker to dotáhl až k režisérský sesly Iron mana, jsem si vždycky říkal, koho mi ten Jon Favreau připomíná *:D*
0 0
reagovat
jednu dobu se rikalo kdo nemel cameo v pratelich tak jako by nezil:)
507634
jednu dobu se rikalo kdo nemel cameo v pratelich tak jako by nezil*:)*
0 0
reagovat
Jo bylo jich tam spousta: Bruce Willis, Robie Williams, Ben Stiller atd:D
507632
Jo bylo jich tam spousta: Bruce Willis, Robie Williams, Ben Stiller atd*:D*
0 0
reagovat

rcorp

No asi hodně, protože Gary je jenom špička ledovce. Nejlepší je: "Proč mám dva pásky?" :D
507623
No asi hodně, protože Gary je jenom špička ledovce. Nejlepší je: "Proč mám dva pásky?" *:D*
rcorp
0 0
reagovat
Ježiš, ten prskající voják v Přátelích je Gary Oldman...by mě zajímalo, kolik takových cameo rolí mi uteklo. :))
507622
Ježiš, ten prskající voják v Přátelích je Gary Oldman...by mě zajímalo, kolik takových cameo rolí mi uteklo. *:))*
0 0
reagovat

GG

Nate is soooo dead :D Ad Jenny Nemám rád tyhle tlustý linky kolem očí, ale celkem jí to seklo ehm tenhle seriál probouzí něco hluboce skrytého ve mně :D :D :D
507620
Nate is soooo dead *:D* Ad Jenny Nemám rád tyhle tlustý linky kolem očí, ale celkem jí to seklo ehm tenhle seriál probouzí něco hluboce skrytého ve mně *:D* *:D* *:D*
GG
0 0
reagovat

cabal

mela by v lednu jit v usa 8. sezona. 7.sezona zkoncila dilem ktery se jmenoval myslim princess nebo tak nejak.
507613
mela by v lednu jit v usa 8. sezona. 7.sezona zkoncila dilem ktery se jmenoval myslim princess nebo tak nejak.
cabal
0 0
reagovat
Což to já chápu, ale to jsi čekal, že po čtyřech dílech, tam najednou Miguel nebude? A "bestest friend" ho Dexter nazval už ve trojce nebo ve čtyřce, ale nebudem to rozmazávat ;)
507599
Což to já chápu, ale to jsi čekal, že po čtyřech dílech, tam najednou Miguel nebude? A "bestest friend" ho Dexter nazval už ve trojce nebo ve čtyřce, ale nebudem to rozmazávat *;)*
0 0
reagovat

2 Luc44

Vzhledem k tomu, že jsem před přečtením tvého postu pátej díl neviděl, tak to za spoiler považuju, ale v poho..
507596
Vzhledem k tomu, že jsem před přečtením tvého postu pátej díl neviděl, tak to za spoiler považuju, ale v poho..
2 Luc44
0 0
reagovat

Xatrix

Tak nevím, zas až tolik jsem toho nenapsal, kdo kouká na třetí serku, tak to stejně čeká a ví. A kdo zatím nekouká, tak stejně nemá šajna vo co go
507592
Tak nevím, zas až tolik jsem toho nenapsal, kdo kouká na třetí serku, tak to stejně čeká a ví. A kdo zatím nekouká, tak stejně nemá šajna vo co go
Xatrix
0 0
reagovat

Scrubs

Kdy zacinaji nove dily sedme sezony? IMHO TBBT je opravdu zatim lepsi nez Matka:))
507588
Kdy zacinaji nove dily sedme sezony? IMHO TBBT je opravdu zatim lepsi nez Matka*:))*
Scrubs
0 0
reagovat

2 Luc44

Ač se to nezdá, je to docela spoiler. Každopádně, ten pátej díl se mi líbil, jde to přesně tim směrem, kam jsem chtěl...
507585
Ač se to nezdá, je to docela spoiler. Každopádně, ten pátej díl se mi líbil, jde to přesně tim směrem, kam jsem chtěl...
2 Luc44
0 0
reagovat
Dexter and his bestest friend :D ale ukázky na další díl to staví na hlavu, tak uvidíme...
507584
Dexter and his bestest friend *:D* ale ukázky na další díl to staví na hlavu, tak uvidíme...
0 0
reagovat
bender: právě. 7. sezóna bylo peklo největší... osmička je v rámci toho seriálu vlastně docela nadprůměrná. Každopádně je vidět, že se toho chopili noví producenti a snažej se to trochu nakopnout. Jen by mohli přidat na lokacích. Ta jedna ulice, co mpoužívaj na exteriéry, je hodně lame.:D
507578
bender: právě. 7. sezóna bylo peklo největší... osmička je v rámci toho seriálu vlastně docela nadprůměrná. Každopádně je vidět, že se toho chopili noví producenti a snažej se to trochu nakopnout. Jen by mohli přidat na lokacích. Ta jedna ulice, co mpoužívaj na exteriéry, je hodně lame.*:D*
0 0
reagovat

psema

smallville musim proste dokoukat. je to neco jako sg-1 takova ta srdcovka. ale abych se tady pozastavil na kvalitou osme serie. tak zas tak moc shitovska neni. ta predchozi byla teda mnohonasobne vice.
507577
smallville musim proste dokoukat. je to neco jako sg-1 takova ta srdcovka. ale abych se tady pozastavil na kvalitou osme serie. tak zas tak moc shitovska neni. ta predchozi byla teda mnohonasobne vice.
psema
0 0
reagovat

Luc44

Zrovna jsem dokoukal druhou epizodu. Lepší než na první. Vzalo si to hodně velkou inspiraci z britského Jekylla, který je o dost lepší, ale dá se to. Takže bych doporučil spíš jeho.
507576
Zrovna jsem dokoukal druhou epizodu. Lepší než na první. Vzalo si to hodně velkou inspiraci z britského Jekylla, který je o dost lepší, ale dá se to. Takže bych doporučil spíš jeho.
Luc44
0 0
reagovat
Pauza sitcomovejch tahounů zamrzela, ale Gossipka bohatě vynahrazuje. Závěrečná míchačka zase špičková 8)

btw. Co si to Jenny k*rva udělala s vlasama? Buffy hairstyle číslo 34? Nooot ok...
507575
Pauza sitcomovejch tahounů zamrzela, ale Gossipka bohatě vynahrazuje. Závěrečná míchačka zase špičková *8)* btw. Co si to Jenny k*rva udělala s vlasama? Buffy hairstyle číslo 34? Nooot ok...
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se