Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 54541 - 54560 Napsat příspěvek
Ta hromada odpadlíků taky nějak nekontrolovatelně roste. :)):D
503927
Ta hromada odpadlíků taky nějak nekontrolovatelně roste. *:))**:D*
0 0
reagovat
A tenhle tejden jsem k odpadlíkům přihodil i Knight Ridera. To se taky nedalo.:D
503926
A tenhle tejden jsem k odpadlíkům přihodil i Knight Ridera. To se taky nedalo.*:D*
0 0
reagovat
Jasně. Co se 90210 týče, taky jsem na to ze začátku koukal, ale moc dlouho mi to nevydrželo. To bylo moc i na mě.:)
503925
Jasně. Co se 90210 týče, taky jsem na to ze začátku koukal, ale moc dlouho mi to nevydrželo. To bylo moc i na mě.*:)*
0 0
reagovat
eh, jenom když jsem předtím mlel o sezóně a Petrellim, měl jsem samozřejmě na mysli aktuální díl.:D
503924
eh, jenom když jsem předtím mlel o sezóně a Petrellim, měl jsem samozřejmě na mysli aktuální díl.*:D*
0 0
reagovat
Pořád čekám, jestli Kring klesne úplně na dno. Ne, mě třeba druhá sérka ještě celkem bavila. To až ta třetí mi přijde jako lochneska, která postrádá kolotočáře.;) A jako kulisa v pozadí to ještě pořád jde.:D
503923
Pořád čekám, jestli Kring klesne úplně na dno. Ne, mě třeba druhá sérka ještě celkem bavila. To až ta třetí mi přijde jako lochneska, která postrádá kolotočáře.*;)* A jako kulisa v pozadí to ještě pořád jde.*:D*
0 0
reagovat

speedy.mail

on se koukal na 90210 takže něco vydrží
503922
on se koukal na 90210 takže něco vydrží
speedy.mail
0 0
reagovat
Elle WTF je, to souhlasím. Ta mi tak skutečně nějak nepasovala. Ta dějová linie okolo Sylara byla vůbec v tomto díle nejslabší.
503921
Elle WTF je, to souhlasím. Ta mi tak skutečně nějak nepasovala. Ta dějová linie okolo Sylara byla vůbec v tomto díle nejslabší.
0 0
reagovat

Psema

Asi jsem divnej, ale na tomhle dilu mi nepřišlo nic zas tak špatnýho. A proč se na to díváš ty, když už tě to očividně bavit přestalo před notnou dobou?
503920
Asi jsem divnej, ale na tomhle dilu mi nepřišlo nic zas tak špatnýho. A proč se na to díváš ty, když už tě to očividně bavit přestalo před notnou dobou?
Psema
0 0
reagovat
ze se na to jeste divate i muj kamarad, ktery se v tom k.veni vyzival a bavilo ho to skoncil pred dvema dily... :-
503919
ze se na to jeste divate i muj kamarad, ktery se v tom k.veni vyzival a bavilo ho to skoncil pred dvema dily... *:-*
0 0
reagovat
speedy: jako tobě fakt nevadí, že Kring zpětně k_rví první sezónu, když do tý třetí roubuje starý scény, aby to všechno "bylo strašně promyšlený"? Jako be my guest, ale mě to jenom utvrdilo v tom, že Kring neví kudy dál. Navíc mi to přišlo, že chtěli osvětlit linku s Petrellim, ale v půlce psaní zjistili, že jim to nevystačí na celou sezónu, a tak tam přihodili Elle (mimochodem totálně WTF zápletka) a biologickou matku roztleskávačky (ať žije dějová vata). C`Mon.;)
503918
speedy: jako tobě fakt nevadí, že Kring zpětně k_rví první sezónu, když do tý třetí roubuje starý scény, aby to všechno "bylo strašně promyšlený"? Jako be my guest, ale mě to jenom utvrdilo v tom, že Kring neví kudy dál. Navíc mi to přišlo, že chtěli osvětlit linku s Petrellim, ale v půlce psaní zjistili, že jim to nevystačí na celou sezónu, a tak tam přihodili Elle (mimochodem totálně WTF zápletka) a biologickou matku roztleskávačky (ať žije dějová vata). C`Mon.*;)*
0 0
reagovat
Na dnešní Heroes mám přesně opačný názor. Po delší době mě potěšili.
503917
Na dnešní Heroes mám přesně opačný názor. Po delší době mě potěšili.
0 0
reagovat
BBT super, HIMYM taky, zato Heroes definitivně zamířili do sra_ek. Jako už jen čekám na díl, kdy se Hiro praští do hlavy a probudí se na divokým západě. Tohle k tomu nemělo daleko.:-
503915
BBT super, HIMYM taky, zato Heroes definitivně zamířili do sra_ek. Jako už jen čekám na díl, kdy se Hiro praští do hlavy a probudí se na divokým západě. Tohle k tomu nemělo daleko.*:-*
0 0
reagovat
Silence: jj, co by to bylo za úterý bez těchhle hlášek naslepo.:D
503911
Silence: jj, co by to bylo za úterý bez těchhle hlášek naslepo.*:D*
0 0
reagovat
scroochy: Marná práce, oni si tu prostě musí odcitovat nej hlášky z dílu. To by nebylo on... :D
503910
scroochy: Marná práce, oni si tu prostě musí odcitovat nej hlášky z dílu. To by nebylo on... *:D*
0 0
reagovat

KarelR a spol.

Nevytýkal vám tu někdo před nedávnem tyhle výkřiky do tmy? ;)
503909
Nevytýkal vám tu někdo před nedávnem tyhle výkřiky do tmy? *;)*
KarelR a spol.
0 0
reagovat
TBBT je super :+:+:+
503906
TBBT je super *:+**:+**:+*
0 0
reagovat
chlapi, já vám závidím, že nemusíte sedět u noťasu a obrovský učebnice, a snažit se vyťukat do Wordu seminárku z Politologie.:D
503903
chlapi, já vám závidím, že nemusíte sedět u noťasu a obrovský učebnice, a snažit se vyťukat do Wordu seminárku z Politologie.*:D*
0 0
reagovat
TBBT taky good. Konečně se to lehce hnulo od Sheldona.

"You don't wanna get into it with Sheldon. The guy is one lab accident away from being a supervillain" :D
503902
TBBT taky good. Konečně se to lehce hnulo od Sheldona. "You don't wanna get into it with Sheldon. The guy is one lab accident away from being a supervillain" *:D*
0 0
reagovat
TBBT jsem si dal zatím jen úvodní ochutnávku, přeci jen jsem ehm, no, nejsem doma no, a klingonský jméno, město, řeka :D :+
503901
TBBT jsem si dal zatím jen úvodní ochutnávku, přeci jen jsem ehm, no, nejsem doma no, a klingonský jméno, město, řeka *:D* *:+*
0 0
reagovat
a co TBBT?
503900
a co TBBT?
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se