Nerad bych sem psal o každém díle jako jeden místní uživatel, ale tady nejde jinak.
Měl jsem to včera ukončit raději tím krásným zpěvem na konci druhého dílu a ne si pouštět k tomu třetí.
Jsem zvyklý na horory, i všechny možné hororové hry. Noční můry nebo absence spánku fakt už nehrozí.
Ale z toho začátku a ženské bez oči, způsobu její mluvy a stylem natočení scén jsem měl beze srandy neklidné spaní a dvakrát jsem se vzbudil z noční můry, husina všude.
Ja si chtěl Mazací hlavu nechat na konci této cesty Lynchovou filmografií a dostal jsem ji už teď...
Twin Peaks 3x03
|
reagují:
Vincent
|
reagovat
|





